www.sudzibas.lv Yeko Photo Studios Termiņu kavēšana

Yeko Photo Studios - Termiņu kavēšana

Novembrī biju fotosesijā. Nopirku kuponu, kad skatījos piedāvājumu izskatījas, ka studija ir moderna. Atnākot ieraudzīju 3 vienkaršas baltas sienas (ceturtā netīra). Tikai pēc fotoaparāta un foto lampas, varēju saprast, ka atnācu pie fotografa fotostudijā. No fotoaksesuāriem bija tikai galds (atkal netirs). Ģērbtuves nebija. Pārģērbties varēja tikai fotografa klatbutnē un viņš pat neizgāja no ta saucamās studijas. Vietas lai saliktu savas mantas nebija. Kad atbraucu majas konstatēju, ka man pazudis suns kuru ņēmu sev līdzi. Pec šī visa viņš man visu nedeļu rakstīja sms (ja neatnakšu vēlreiz tad piezvanīs manam vīram un pateiks ka mēs satiekamies ar vinu.Man tomer izdevās ar viņu sarunāt, lai vins nezvana, bet par to es samaksāju 33,53 Eur.Fotografijas apsolija izsūtit nedēļas laikā, bet gaidu jau divas.

A Auseklis 14.11.2014

interesanti, no kurienes viņš zina vīra telefona nr. ???

V ViktorijaU 18.11.2014

Izskatas, ka autoram jabeidz lietot stipras narkotikas. Bet ja godiigi, izlasot so tekstu, riktiigi pasmejos. Tachu vajadzeeja taadu stastu izdomaat)), nabadziigs suns, laikam fotograafi vinju apeeda, ak ak ak ak...))

F Fosfors 21.11.2014

Жалоба ни о чём. Текст бред и неимеет никакого смысла, какая собака, какие 4 стены, какой фотограф - домогатель?