www.sudzibas.lv Xtra.lv Užasi pisut postavlen moi nomer i napisani takie gadosti

Xtra.lv - Užasi pisut postavlen moi nomer i napisani takie gadosti

Pozalusta kak udalit eti komentariji kotorie tam napisani cto ja zanimajus prostitucijei postavlen moi nomer telefona eto uzas, takie gadosti mozet napisat luboi kak udalit eto vse?Mne zvonat ne dajut pokoja odnomu napisala a on skazal cto tebja teperj vobwe vpokoe ne ostavat, postojana zvonki ja sparasivaju otkuda vzat moi nomer, a mne otvecajut cto objavlenie stoit v xtra.lv. Ja nicego ne stavila i prostituciei ne zanimajus kak udalit eto vso ja rabotaju v takoi sfere i mne ne nuzni problemi iz za kakogoto idiota kotorij rewil menja oklivetat na vsu stranu. Pomagite

N

L Lepnā Lavīze 13.06.2016

Rakstiet administrācijai, varbūt policiju iesaistiet, lai pēc IP izskaitļo to varoni, kas tādā veidā sariebj cilvēkiem.

Harold 13.06.2016

Tā saita, kurā tas tel. Ielikts, administrācijai rakstīt ar lūgumu dzēst info?
Ja, protams, tas info tur ir. Vispār sviests, ka būtībā jebkurš var šitā pajokot un pēc tam spēj atairēties, ka neesi kamielis.

Vai gūglējot: tavs tālruņa numurs site:.xtra.lv tas tur parādās?

N nata 02.08.2016

nav kontakti lai sazinatos ar administraciju,tas ir riktigs sviests