www.sudzibas.lv XO Club SIA Nekompotenta priekšniecība,īpašnieki!

XO Club SIA - Nekompotenta priekšniecība,īpašnieki!

Pavisam gari sarunas tematā neizplūdīšu,bet notika tā kad sludinājuma portālā ss lv tikai ievietots sludinājums kad tiek meklēts darbinieks "SIA XO Bārā" kurš atrodas Jūrmalā ,precīzāk Dzintaros , ok kad izlasīju viņu sludinājumu,sapratu visu kas minēts (rakstīts) nosūtīju savu CV un ok pēc laika man uz telefona numuru ko norādīju savā CV man zvanīja Bāra īpašnieks ,runāja ar mani krievu valodā ,man pret krievu tautības cilvēkiem nav naids un nekas cits ,bet šis ģimenes pāris vīrs ar sievu (īpašnieks un īpašniece) ir gan! Sarunājām tikšanos,es kā vienmēr ierodos laikā ,pat pirms norunātā,tālāk ieeju bāra telpās pie bārmeņa pasaku kad man ir sarunāta darba intervija ( bārmenim .liels paldies jo piedāvāja kafiju bezmaksas) teica lai uzgaidu jo priekšniecība kavēšot,ok es neko neteicu,gaidīju ,kad ieradās priekšniecība dāma ar vīru sāka darba interviju ar 101 jautājumu uz kuriem patiesi atbildēju un pārrunu beigās viņi smejoies teica kad pazvanīšot man ,uz ko es parasti pārjautāju jo man ir ijušas reizes kad apsola un neatzvana un tagad bija tāpat ,es kā muļķis gaidu ,gaidu un ne zvana par pieņemšanu vai atteikšanu un pazaudēju citu darba piedāvājumu! Tākā esat uzmanīgu ,neuzticaties kad ejat uz pārrunām uz šo bāru!

D

Работяга 21.05.2020

tadas sarunas ta ir.. es sodien uzzvaniju stradat par kravas vaditaju soferi.. man visas smadzenes noedusas, ko es vedu apalkoku vai delus, delus vai brugakmeni.. es nometi klausuli. klaja nirgasanas :(

Работяга 21.05.2020

es jums varu iedot labu padomu sakara ar darbu meklesanu, palieciet labak majas, ara stiprs vejs, driz bus nokrisni, jus pa celam uz sarunu sasalstiet, jums to vajag? tatad majas labak :)