www.sudzibas.lv XLPelmeņi Pilnvaru pārkāpšana

XLPelmeņi - Pilnvaru pārkāpšana

Labdien, Šī sūdzība nav par ēdienu vai kvalitāti, kura ir nepieņemama, bet gan pakalpojuma sniegšana, precīzāk Sūdzība par XL pelmeņu, apsardzes darbinieku rīcību - ! ( Vārdu vēl nēesmu noskaidrojis )

(Vieta- kaļķu iela . 06.07.10- plkst 3:00 no rīta..!!)
situācijas apraksts - druags Xlpelmēnos vēlējas iegādāties pie kases grādīgu dzerienu, es pa to laiku gaidiiju draugu pie galdiņa, pat nepiejot pie kases, pēc tā, kad draugs bija iegādājies nepieciešamo, viņš atnāca pie manis.
Brīdī ka vēlējāmies pamest iestādi apsardzes darbinieks, uzbruku tieši man, apvainodamss mani par zagli, ka es nēsmu iegādajies alkaholisko dzērienu. Uz maniem paskaidrojumiem, ka es pat nēsu piegajis pie kases, viņs neklausījās, un turpmāk paskaidrojumus par aizturēšanu nesniedza, Es, prasot jebkāda veida motīvus, paskaidrojumus, viņs izturējas rupji un izmantoja necenzētus vārdus.
Es būdams neizpratnē, vēlējos pamest iestādi, bet pēc šāda man lēmuma apsardzes darbinieks, pielietoja fizisku spēku nodarīdams viglus un videji smagus miesas bojājumus, kakla rajonam ausīm, rokām, mēginot atbrivoties no sāpēm, viņs sāka izmantot vēl lielāku fizisko spēku. Pēc manas fiziskas apstrādāšanas atbrauca Firmas "Evor" apsardzes darbinieki, kuriem, arī nepastāve'ja morāles normas, būdams cietis, gribēju izstāstīt sītuāciju, bet šie darbinieki, man piedraudēja nogalināt, pēc šis visas situācijas, aculiecinieki bija neipratnē, un iejaucās izsauktdami Pašvaldības policiju, kurai tas bija pilnigi vienaldzīgi, bet vismaz Policija uzklausija..

Tātad es gribētu lai kāds palīdzētu uzrakstīt sūdzību - Tiši par šo apsardzes darbinieka Rīcību, ka tā bij prettiesika un nelikumīga, kā arī bez nekāda pamatojuma, nerunājot par to ka apsardzes darbiniekam nebij nekādas morāles normas, ka arī Apsardzes darbinieka ļaunticību. kā arī šis darbinieks darba laika sēdēja uz galda un košļaja košlajamo gumiju, un nerunājot par to ka, latviešu valodu nezināja patsarunvalodas līmenī...

Ja jums kadreiz, ir bijis sakars ar Firmas XLpelmeni apsargu, tad lūdzu pievienojiet savu komentāru.

G

K Katt23 09.07.2010

Domāju jums te var palīdzēt labs advokāts, paskaidros kā juridiski pareizi uzlikt šo te uz papīra, un kur iesniegt.
Zatlerīt-pieaudz:)

G Gucifers 10.07.2010

Katt .. baigā ķēpa..

man mācija, netureet naidu, dusmas sevī, un man itkā nekads ipashas dusmas, naids, ja neaizdomajaas nav !! :/

vnk, ja kadam kkas notiek kas līdzīgs, šis raksts varētu kalpot kā stimuls..

G Gucifers 10.07.2010

un ar visparigaam lietvediibas zinashanaam, var pareizi uzrakstiit - sudziibu, iesniegumu..
un iesniegt ar var saprast kur..!!

vieniigi labs advokaats, vareetu piemklēt, vajadzigos, pantus, un iespejams, konsultejoties ar vinju atrastu veel daudz vinja neprecizitaates, ko pievienot sudzibaa, , , lai piemerotu maksimalo sankciju šim apsargam !

S Sominsh 10.07.2010

Bet tad ir arī pēc iespējas ātrāk jādodas uz medicīnas iestādi, lai miesas bojājumi tiek dokumentēti, (es šaubos vai tie bija vidēji smagi, bet lai nu paliek raksta autora ziņā, jo klāt nestāvēju, tā kā nezinu), un otrs, vai liecinieks ir tikai Tavs draugs ? Un kur piemēram čeks palika, un vai kases darbinieks nevarēja apliecināt, ka iegādāts alkohols.
Nu man arī reiz gadījās situācija, (tas bija "Rimi" kad mani negribēja laist ārā, bet nu es uzreiz devos taisīt trādirīti pie kamerām un pie kases, nu man par laimi vēl pie tam bij čeks, cik saprotu, stāsta autoram tā nepaveicās kā man...

S Sviedrs 12.07.2010

XLpelmeņos tās kameras ir tikai butaforija.

J joe 12.07.2010

tadiem daunjiem vajag uzreiz pateikt ej dirst, tev smird dirsa!.un teikt paradiet pieradijumus citadi, iesist vinjam pa muti vajag un drowi doties ara no iestades cilvilie var darit visu ko grib!
varbut vajadzetu tev to apsargu apciemot velreiz ar lapstu roka aiz stura un sadot pa vinja smirdigo dirsu !!

G g5c 12.09.2010

Ej uz policiju un raksti sūdzību...
P.S es Dievinu XLpelmeņus ^_^ tik būtu forši, ja viņi ceptu pelmeņus arī ar gaļu, ne tikai sieru..