www.sudzibas.lv XL-AUTO neatgriež naudu

XL-AUTO - neatgriež naudu

SIA XL-AUTO brokeri piedāvā palīdzēt noformēt auto līzingu, ļoti laipni piedāvā piebraukt un noformēt visus dokumetus Jums ērtā vietā, protams par to ir jāsamaksā 100 drošības nauda, kuru protams atgriež ja nu gadienā nesanāk noformēt kredītu. Vēlāk uzrādās, ka līzingu noformēt rodas visādas grūtības un mazliet ir jānogaida... Gaidīt jau var ja ir ko gaidīt. Kad beidzot nopirkām auto ar citas līzinga kompānijas palīdzību, lūdzām atgriezt solīto drošības arī šo naudu jau no Janvāra atpakaļ dabūt nav iespējams, jo kā izrādās kompānijai ir finansiālas grūtības... Lūk tā.. ir daudz ir krāpnieku uz kuriem var uzrauties, bet tik pat daudz ir firmas, kuras sola un nedara... Tā kā mīļie cilvēki cenšieties noformēt kredītus ar norm''alu uzņēmumu starpniecību nevis ar visādā it kā līzinga kompānijā. Pieļauju, ka savu naudu vairāk atgriezt nevarēšu, bet nevēlos, lai vēl kāds uzraujās...

I

S saimnieks 17.03.2012

tadi pasi krapnieki ir ari rb auto lizings, panem 100 ls un pazud, katreiz kad zvana melo .nekadus auto lizingus vini izkartot nevar.

I Ilze7 27.03.2012

Pats labākais ir tas ka šobrīd ir atslēgti visi tālruņi, tātad īsti krāpnieki, nesasienieties ar viņiem.

S SDMK 27.11.2012

Man laimējās, ka savulaik nobremzēju. Es biju nonācis fin grūtībās un taja briidi nevarēju nomaksāt lizingu auto, vēlējos auto dot uz īri. Šī kompānija piedāvāja no manis ņemt auto un maksāt mēnesī noteiktu naudas summu... pārnjemt lizingu gan nevēlējās ... stāstija, cik vinji ir strauji augoša kompānija ... :) aizbraucu pie šīs kompānijas uz biroju... apšaubāms dzīvoklis uz Stabu ielas... intuīcija nostrādāja labi, no darījuma atteicos ... domāju ka būtu palicis bez auto un būtu vel lizings jamaksaa :) Patreiz ir viss ok, auto pardots, viss kartiba... bet ar shiem krapniekiem neiesaku pīties ... izmantojiet oficiālu ceļu, bankas piemēram... un ja banka ir izvērtējusi un jums nedod kreditu piem. auto iegādei.. tad tas nozīmē, ka jums šādu auto nevajag ... nespēsiet nomaksāt ... tā teikt augstāk par pakaļu lekt neiesaku ... to es no pieredzes saku :) Veiksmi jums !