www.sudzibas.lv www.webcredit.lv NEMĒĢINIET AIZŅEMTIES NO WEBCREDIT

www.webcredit.lv - NEMĒĢINIET AIZŅEMTIES NO WEBCREDIT

Šī kompānija reklamējas gudriem.lv un veic krāpnieciskas darbības

M mmmjā 16.12.2010

viņu reģistrētā adrese Adrese: Rīga, Krišjāņa Barona iela 122 k-2 -2

J Jānis 16.12.2010

Pilnīgi pareizi, viņi iekasē pa priekšu Ls 0.49 pēc tam vēl vienu % no pieprasītās summas un pēc tam atsaka pieteikumu:
"Esam izskatījuši Jūsu pieteikumu un diemžēl mūsu kompānija atsakās izsniegt Jums kredītu. Web credit kompānija ir tiesīga neargumentēt savu lēmumu saskaņa ar līguma punktu 2.3."
Un tā no katra pieprasītāja Ls 0.99-2.99 nonāk viņu kontā.
Te būtu darbs PTAB!

K Kredītņēmējs 16.12.2010

Pievienojos iepriekšējiem ziņu autoriem. Arī es mēģināju pieteikties, bet pēc visiem naudas pārskaitījumiem uzreiz saņēmumu atteikumu, lai gan ir pozītīva kredītvēsturu un labi ienākumi. Līdz šim nekur citur nav atteikuši kredītu izsniegšanā. Secinu, ka viennozīmīgi krāpniecisks kantoris.

S saule 16.12.2010

ari man atteica mergli

E Ehh 16.12.2010

Galvenais ka izsūta uz majas adresēm savas vēstules [slēpt]@ ka izdevīgi utml. [slēpt]@ Maucība [slēpt]@

E Eduards 16.12.2010

Gudriem.lv ierosinaja parbaudi. Gribam sanemt apliecinajumu ka viniem ir kreditu portfelis.

K Kristaps 17.12.2010

Nezinu kā jums, bet man iedeva.
Es piereģistrējos, aizsūtīju visas komisijas, un pēc 40 minūtem pēc reģistrācijas jau saņēmu naudu savā kontā.
Pieprasīju 150 Ls, un arī 150 saņēmu.

T tik tiko 17.12.2010

Reģistrējos - saņēmu ateikumu - kkas nelāgs ap to kantori ir - citaas firmās esmu labs klients, sitie uzreiz atsaka -

Mazie Beerniji Medofi uzdarbojas laikam

J Janko 17.12.2010

nu, nedod vini neko, bet iekase naudinu 0.49 santimi par registraciju un vel papildus 1 % no summas kuru klients veelas aiznemties. Ja piesakas kadi 1000 klienti - tad 1000 x (0.49 x (0.01-2.50)) -sanak no 500 - 2990 Ls viegla nauda, un galvenais viss likumigi.

T tik tiko 17.12.2010

Prasīt kkādu naudu par pieteikuma izskatīšānu - 90to gadu prakse - + ja pamanijat vinji nesūta SMS klientiem ar kodiem vai parolēm ( kas ir ierasta prakse JEBKURAI citai ātro kredītu firmai) tātad minimizē izdevumus; - 1% no pieteikuma - tāpēc jau arī sola 250 Ls pirmajā reizē ( ko neviena ar galvu domājoša kredītu kompānija nedarītu) + pirmie 1000 kredīti par velti - nevienam vēl nekas tāds nav izdevies ( pat SMCkrediits stradaja daudzus gadus lai tāu kampanju spētu finansēt) - tas burtiski nozīmē pirmo gadu dot visiem naudu par velti un 15-20 % NEKAD nesaņemt atpakaļ ( Labs bizness izmest vējā 35 - 50 tūkstošus latu:)))) - Vērtējiet paši!

M ManisaucJuris 17.12.2010

Mani arii shodien vini uzmeta. mani 3lvl (precizak 2.99ls) veejaa!

E elvijs 20.12.2010

mani ari tiko sitie bormani uzmeta blaha.
waidzetu par so firmu zinot wai kads panem winus prieksa ja ta ispar ir kaut kada firma.

E es 20.12.2010

kas tur isti ar to webcredit??? bet trubas gala gan vislaik kads sez...kads nezin ko vairak par to kantori??

A Aleksandrs 21.12.2010

Vienkarsi krapnieki man ar tiru kredit vesturi atteica, deretu parbaudit to kantori kas naudu no cilvekiem.

Z Zz 24.12.2010

Jus tiekat gaidits SIA '' Aizdevums '' .lv biroja lidzi nemot pasi, un izzinu no darba vietas (amats, stazs, alga ) .

J Ješka 27.12.2010

Nuuu nesākam jau konkurenti reklamēties :)