www.w-l.lv - KRĀPNIEKI

Vēlējos pabrīdināt Jūs par www.w-l.lv!!
Pasūtīju sev dažas drēbes. Jau mēnesi gaidu paciņu no Rīgas. Uz emailiem vienkārši neatbild. Par to, ka paciņa izsūtīta melo vairākas reizes. Beigās šī fantastiskā dāma sapinās pati savos melos.
Telefonu neceļ. Kad zvanīju no cita numurs uzreiz pacēla. Vai tā tiešām ir laba attieksme pret klientu? Es to sakutu par tīru krāpšanu. NEKAD NEIEKRĪTIET UZ ILVU SMIRNOVU un visu www.w-l.lv fufeli.

E

J janis mednis 01.10.2010

Ir daudzi interneta veikali kas krāpj cilvēkus. Tāpēc iesaku meklēt tādus interneta veikalus kur var saņemt preci pie viņiem birojā, bāzē vai atved pie pircēja uz mājām un var maksāt skaidrā naudā. Par krāpniekiem vēlams ziņot Patērētāju tiesību aizsardzības centrā un mēģināt tiesāties ar tiem kretīniem.

N Natalja 12.10.2010

Mes ari septembri sakuma pasutijam saja veikala, bet joprojam nekas neatnaca, telefonu ari necelj, uz e-mailem neatbild.Es ari domaju ka vajag iet uz pateretaiem un nevar visu ta atstat

E es-se 26.10.2010

Nu forši- tad es esmu nākamā šajā sarakstā, kura arī būs piečakarēta. Arī jau kopš 12. 10.gaidu, joprojām nekā. Uz e-pastiem, kā jau te minēja neviens neatbild, zvanīt vēl neesmu mēģinājusi...

M Mārīte 27.10.2010

Arī es esmu piekrāptā. 30 Ls vējā...

E es-se 27.10.2010

Mārīte, cik ilgi jau paciņu gaidi?
Skumji, katrā ziņā, ka ir jāsaskarās ar šādu attieksmi un šādu krāpniecību. Domāju, ka ir jāraksta iesniegums gan policijā, gan arī PTAC, citadi to visu atstāt nevar...

E es-se 28.10.2010

Pēc vairākie draudīgiem e-pastiem, savu preci tomēr saņēmu- varbūt, ka labāk nemaz nevajadzēja. Tās nav drēbes, kas ir tās naudas vērtas. Tie ir tirgus varianti par bargām naudām. Ziemas džemperi un džemperkleitas pēc auduma ir vēl plānākas un sliktākas kvalitātes, kā manas trauku lupatas. Pasūtītie izmēri bija S, atsūtītie L/XL. Nē, tie noteikti nav tie apģērbi, kas ir nervu un tās naudas vērti. Tās bija pēdējās lupatas, no šī e-veikala, kuras es tur pasūtīju.

K kiki 05.11.2010

Oktobra sākumā veicu pasūtījumu, līdz šīm brīdim tā arī nevar piegādāt. Tikai sola atvest un nekā. Vairs nekad mūža neko nepirkšu pie viņiem. Krāpnieku kantoris. Esiet uzmanīgi!

I Ieva 22.11.2010

jmm, nu jau man arī sāk nākt bailes, samaksāts ir, es pieteicu saņemt preci viņu birojā, bet neviens neatbild!
ja rīt neatbildēs uz e-pastu, tad zvanišu un ja vēl ingnorēs, tad jādomā, ko lai dara, neļaušu savus 30ls apkrāpt.
k-vai uz Taitas balsi jāzvana, lai visa LV zin, kas par krāpniekiem un nekad tur neko nepasūta.

I IlvaSmirnova 26.11.2010

Labdien!

Mani sauc Ilva Smirnova un esmu www.w-l.lv pārstāve. Vēlos informēt, ka neviens nav apkrāpts visiem preces ir piegādāta un bez naudas neviens nav palicis.
Dažreiz gadās, ka sūtījumi kavējas, bet tāpēc jau uzreiz nav jāsaka, ka mēs esam krāpnieki. Mēs preci piegādājam 2 nedēļu laikā no rēķina apmaksas brīža. Daudzi neizlasa mūsu noteikumus, mēs katram pircējam izsūtam informāciju par to - cik ilgā laikā tiks piegādāta prece.
Prece, kas tiek atdota uz apmaiņu arī ir jāgaida, jo mums uz vietas nav preces ko samainīt, tādēļ arī sanāk mēnesis kopā gaidīt. Ja preci nevēlas gaidīt - nauda tiek atgriezta uz klienta kontu.
Tāpat nauda tiek atgriezta, ja prece pircēju neapmierina vai ir bojāta vai kāds cits iemesls.
Vēlos atvainoties visiem, kuri itkā ir apkrāpti! Protams klientiem vienmēr ir taisnība, bet visi, kas šeit rakstījuši komentārus nav apkrāpti, gan Marīte ir saņēmusi preci, gan Natalja par savu atgriezto preci naudu ir saņēmusi.
Un Ievai nav satraukumam pamata, jo preci jau varēs saņemt 29.11 pie mums ofisā.

F fredis 10.12.2010

Patīkami ka veikala pārstāvis komentē. :)

S ss 12.04.2011

Serviss ir vienkārši sūdīgs. Klausuli neviens necel, uz e-pastu atbild ar kāvējumiem, ja atbild vispār.
Savāds kantoris. Pirmo reizi redzu, ka cilvēki tā strādā.
Pasūtīju vienu preci, aizsūtīja pavisam citu, kas pat nebija mans izmērs. Nu tas tā... Prece pat nebija tīra.
Ir vērts tomēr pārbaudīt preces stāvokli pirms sūtīt pircējam.
Mīļas meitenes! Neiesaku Jums saskārties ar šo veikalu. Pasargājiet savus nervus!
Ir daudz labāki un laipnāki veikali!

E Elinka 18.04.2011

Un arī naudu neatgriež par atgriezto preci. Pa telefonu melo, ka prece jau bija izsutīta. Nekad vair neko nepirkšu tur.

I Inga 18.04.2011

sūdzību PTAC ja naudu neatgriež 30 dienu laikā.

S Sandis 20.04.2011

PTAC neko nelīdz, jau 4 mēneši pagājuši bez rezultātiem.

D diana 21.04.2011

Jā nju forši, un es laikam arī esmu iekritusi...Pasūtīju vairāk nekā pirms mēneša 2 preces, atsūtīja vienu, otrā it kā nav vairs(tas nekas ka joprojām stāv viņu mājaslapā).Klāt nāca vēstule ka varu iegādāties citu preci par šo summu un vēl kādu 9.99ls vērtībā(šitā prece bija noliktavā)nju jau pagājušas jau vairāk nekā 2 nedēļas un nekā nav :(

J jolanta 03.05.2011

ooo...sveicinati klubina...
es jau satraucos, ka viena tada esmu...personigi es meginaju sutit no si veikala tris reizes un neko nesanemu...solijumi, meli, ka prece ir nosutita, bet to ir pazaudejis pasts, utt...veikals un ta ipasnieki tiesam ir krapnieki...nevienam neiesaku tur kaut ko pasutit...

D Diāna 01.11.2011

Palasīju komentārus, un gribu tikai teikt to pašu, ka šajā i-neta veikalā nevienam neieteiktu iepirkties, jo nervi noteikti tiks pačakarēti, es ar viņiem cīnījos vesela mēneša garumā, neatbildēja uz maniem e-pastiem, telefonu necēla, tikai atsūtīja MELUS, ne vienu reizi vien, par to ka ir jau izsūtīta prece caur sms! Un kad tomēr galu galā atnāca kleita, tā atnāca ne tas modelis ko vispār biju pasūtījusi, un protams citā izmērā (XL) S izmēra vietā, tikai krāsa bija īstā no visa komumā! :( Un protams ka izdevu vairāk naudu nekā, maksāja tā prece kas tika atsūtīta man...Tā ka es varu teikt tikai vienu, KRĀPNIEKU KANTORIS UN VISS... Kad saņēmu preci, tad protams uzreiz atbildēju viņiem ka nekad mūžā vairs neiekritīšu uz viņiem, ceru ka arī Jūs ne! ;) Lai veicās :)

S Signe 01.12.2011

pilnīgi neticās, bet laikam mēs ar draudzeni būsim vienīgās laimīgās, kas saņēma preci precīzi pēc 2 ned. un tādu kā gaidījām.

ņ Ņama 05.04.2012

Gaidu jau 3 nedēļas, uz zvaniem un e-pastiem neatbild!Bišķi par vēlu izlasīju jūsu komentārus, savādāk vispār nebūtu neko tur pasūtījusi.