www.sudzibas.lv www.vgparvadajumi.lv Nožēlojama attieksme pret pasažieriem

www.vgparvadajumi.lv - Nožēlojama attieksme pret pasažieriem

www.vgparvadajumi.lv sadaļā ATSAUKSMES viss negatīvais tiek pašrocīgi likvidēts,Nav jau problēmu izdzēst negatīvos komentus taču Ja pārvadā arī cilvēkus tad lieki der padomāt par attieksmi pret viņiem....Naudu par šo garo un grūto braucienu šie pārvadātāji ņem visai lielu un uzskatu,kad klients ir prioritāte nevis PAKAS!
JA ŠIEM PĀRVADĀTĀJIEM IR VĒLME VEIKSMĪGI DARBOTIES ARĪ TĀLĀK,šoferim GUNTIM der padomāt par savu attieksmi pret pasažieriem-viņš galu galā saņem peļņu no viņiem,un uzskatu,kad savu mēli viņam jātur aiz zobiem tajā vietā,lai klientu bravurīgi ar savu attieksmi padarītu par kautkādu Stopotāju kuram nav nekādas teikšanas!!!
Par šoferi vārdā Valdis nevaru teikt neko sliktu,cilvēks uzticams,nobriedis,atbildīgs un ja otrs šoferis būtu tāds pats tad viss būtu kārtībā,taču Guntis sabojā visu pozitīvo par šiem pārvadātājiem.NEVIENAM neiesaku izmantot šos pārvadātājus gadījumam ja vēlaties pats ar viņiem nokļūt UK vai LV ,jo kādā reisā,kāds klients vienkārši uzsprāgs un šoferis vārdā Guntis būs cietējs.....Apdomājiet cienījamie ceļabiedri vai ir vērts bojāt savus nervus un zaudēt uzticību šāda veida pārvadātājiem!Ceļabiedriem iesaku-LIDOJIET AR LIDMAŠĪNU ,bet Guntim vairāk par paku izvadāšanu neiesaku uzņemties-Vai mainīt savu attieksmi pret cilvēkiem,jo pavisam drīz saradīsies daudz neapmierinātu pasažieru un šis fakts metīs ēnu arī paku pārvadājumiem....Lai Veicās šoferim vārdā Valdis!!!

V valdis- 14.06.2012

Sveiki! te Valdis no vgparvadajumi.lv
Nu ko lai es saku. Skumji, ka cilvēks, kurš it kā ir palicis neapmierināts ar mūsu sniegto pakalpojumu, ir anonīms. Līdz ar to man ir grūti saprast, kas tieši ir noticis un kurā brīdī klients ir ticis aizvainots. Vienīgais ko varu darīt ir atvainoties un nepieļaut līdzīgas situācijas... Kaut vienmēr klienti ir bijuši vairāk kā apmierināti, tāpēc esmu arī izbrīnīts, no kurienes tik negatīva pieredze.
Ar cieņu, Valdis!

M MegijaG 11.12.2013

Pilnībā nepiekrītu! Vislieliskākie un uzticamākie pārvadātāji kādus varētu iedomāties. Pakas vienmēr piegādā un paņem laikā, vienmēr paziņo precīzu ierašanās laiku. Esmu braukusi ar viņiem kopā, brauciens man likās ļoti grūts, jo ilga divas dienas, bet gan Guntis gan Valdis bija ļoti pretimnākoši. bija pagādāti gan spilveni gan pledi ērtākai gulēšanai, apstājāmies ik pēc laika lai izstaipītu kājas, aizietu uz tualeti un iedzertu kafiju. Viss ceļš pagāja jokojot un tērgājot. Ko vēl vajadzētu? Ar viņiem līdz pasaules malai brauktu.