www.top.lv - Statistika

TOP.lv statistika ir kautkāda ne tā, jau pus gadu cenšos uzzināt no viņiem, kāpēc manas lapas statistika ir iesaldēta, zvanos, rakstu vēstules - totāla ignorēšana, prasu, kas nepieciešams lai atsaldētu - ignorance, domāju ka top administrātoru vajadzētu izmest n darba, mana web lapa statistiski ir pirmajā 3-niekā, bet šie vienkārši ņem un nobloķē statistiku, un ignorē jautājumus, kas īsti notikusi, bet no statistikas ir arī atkarīga peļņa, ko man iesākt, aizbraukt un iedot pa muti? biznesa pasaulē ja kāds liek šķēršļus - nobīda to malā, protams to varu izdarīt, bet negribās jau rokas smērēt un līst zem pantiem, tāpēc visiem lapu īpašniekiem iesaku ignorēt to statistikas kantori un dzēsties laukā

D

W www 30.07.2009

pusgadu atpakaļ upgreidoju divus hompeidžus, vajadzēja pamainīt info iekš top.lv - totāls klusums. Izmetu viņu pogas un aizmirsu par to sūda kantori.