www.spelugaldi.lv - biljarda galds

Pazvanīju pa telefonu +371 22357498 un pasūtīju biljarda galdu par 459 ls+30 ls par kijiem+30 ls par piegadi!!Pirms pasūtīšanas divas reizes atgadināju,ka man ir vajadzīgs biljards ar sarkanu virsmu!!Kad man atsūtīja to galdu izjauktā veidā,tā virsma bij apakšā,ko nevarēju redzēt uzreiz,izradījas ka virsma ir zaļā krāsa!!sazvanījos ar šo firmas priekšnieku un saku,ta un ta jūs man atsūtījāt biljardu ar citas krāsasw virsmu,lūdzu samainiet,un jūs aizmirsāt atsūtīt man pavadzīmi,kaut kādus papīrus man iedēva,bet tur summa par 172 ls!!Uz ko man laipni atbildēja,ka visu pārbaudīs....pēc tam uz e-mailu man pienāk vēstule,ka atvainojiet lūdzu,tā ir mana kļūda,bet diemžēl neko izmainīt nevar!!!tā ka divreiz pādomājiet kaut ko pasūtīt no šis firmas,jo viņi atrodas Lietuvā,domāju tāpēc arī dara ko grib!!!tagad vērsīšos tiesā,bet vai man to vajag???

Ausainītis 14.07.2012

Priecājies, ka virsma nebija gaiši zilā krāsā!

Y YoYo 15.07.2012

Cien. sūdzības autore: Vai jūs tiešām esat tik infantīla un domājat, ka biljarda galdus taisa kā "gultas" ... kājas tādā krāsā, rāmis citā, audums vēl citā krāsā utt.
Leiši noteikti iepērk gatavus galdus kaut kur Eiropā ražotus. Tā kā galda tehniskie parametri atbilst konkrētiem standartiem, tad diez vai te kāds speciāli tos tapsē sarkanu zilus vai dzeltenus.
Līdzīgi kā piemēram galda tenisa galds, vai novusa galds...

M marusik1984 15.07.2012

Var būt arī tā, bet saitā ir uzradīts, ka vari izvelēties virsmas krāsu, sarkanu vai zaļo!!Un man liekas ja tu pasūti sarkanu un tev atbild, ka "ja", labi sarkana, var taču pateikt, ka sarkano nav iespējams!!Es domāju par interjēru, man tēlpos ir viss izdomāts, tāda krāsa sienas, tāda krāsa divāni, viss ir iepērkts, un zaļa man neiet nekā!!!man leikas, ka tā ir mana izvēle, ja es pasūtu sarkano, tad viņai arī jābūt sarkanai!!Vajag normalo attieksmi pret klientiem, nesolīt tad viņiem, to ko nevari izpildīt, lai tikai dabūtu naudu!!