www.silikon.lv/18+ - Vulgārs saturs

Man ir pilnīgi nesparotama www.silikon.lv/18+ pieeja savu produktu tirgošanā! Kā var tirgot tehniku ar plikām sievietēm. Tas tak ir nepieklājīgi un vulgāri. Tad sanāk, ka katru reizi, kad vēlos iegādāties kādu tehniku, man obligāti jāskatās uz gandrīz plikas sievietes pakaļgalu. Vajag taču domāt par saturu arī!

M mja 26.09.2011

Man gan patīk, piegādāja printeri šorīt, i-veikalam nav ne vainas :)
Tik cerēju, ka piegādās tā, kas to printeri turēja bildē :))

F filter 26.09.2011

Sveicināti
Gribēju mazliet paust savu viedokli par http://www.silikon.lv/18+. Personīgi varu arī piektrist augstāk minētajam ka veikals ir pretim nākošs gan ar piegādi gan ar cenām pieejams.
Kas attiecās uz konkrēto sadaļu 18+ man kā vīrietim ir patīkami paskatīties uz sievietēm pietam vel izvēloties sev nepieciešamo preci.
Samērā daudz esmu tur iepircies un varu pateikt arī to ka punktu sistēma ir laba un korekta (ir pirktas preces nesamaksājot ne santīma par uzkrātajiem bonusa punktiem)
Ļoti ceru ka turpnāk silikon.lv īpašnieki padomās par mūsu sievietēm un ievietos priekš viņām sadaļu 18+ ar skaistiem staltiem puišiem :)

J Jaanis 27.09.2011

Divreiz veicu pasūtījumus silikon.lv, pretenziju nav.. Meitenes gan patīk :)

K Krotow 27.09.2011

"Silikoniešiem" derētu ieviest jaunu biznesa praksi. Sabildēt abu dzimumu savējos klientus peldkostīmos un pielikt pie precēm ;)