www.silikon.lv/18+ - Vulgārs saturs

Man ir pilnīgi nesparotama www.silikon.lv/18+ pieeja savu produktu tirgošanā! Kā var tirgot tehniku ar plikām sievietēm. Tas tak ir nepieklājīgi un vulgāri. Tad sanāk, ka katru reizi, kad vēlos iegādāties kādu tehniku, man obligāti jāskatās uz gandrīz plikas sievietes pakaļgalu. Vajag taču domāt par saturu arī!

J jocīgais 20.09.2011

Nu ja.. No priekšpuses būtu interesantāk?

A Atklāti 20.09.2011

Mja, nosaukums ir feins:))Un kas par meičām, sākumā domāju, ka pornosaits, phe:)!

E Edgars 20.09.2011

Manuprāt, nav nekā nosodāma un peļama, ja man interesējošo portatīvo "balsta" simpātiska paskata dāma. Esmu tikai par!

S Sauliite 20.09.2011

Sarmīt, tur var arī vīriešus uzlikt, tiesa gan viņi tur nav diezko kārdinoši, bet tomēr vismaz nebūs Tev uz tām pusapģērtajā dāmām jāskatās!

T ToSauliite 20.09.2011

Labdien Sauliite! Es arī gribēju to pašu nokomentēt, bet tu jau pasteidzies pirmā!

Tevi arī piesaistīja tie nesimpātiskie vīrieši? :D :D

T ToSauliite 20.09.2011

Nē, mani vairāk saista lielpupainas sievietes!Es vienkārši gribēju piedāvāt sūdzības autorei neskatīties uz sievietēm, bet gan uz kailiem vīriešiem.Tas taču ir normāli, ka sievietes skatās uz vīriešiem un otrādi.

S Sauliite 20.09.2011

Daļēji viņas sašutumu var saprast, jo vīriešu izvēle tajā saitā tiešām nav veiksmīga, bet nu ir jau arī citi neta veikali :D

T ToSauliite 20.09.2011

Ja grib pirkt reālu preci, tur atainotajiem personāžiem taču ir otršķirīga nozīme. Manis dēļ, ja prece tiešām laba, to var reklamēt kaut noplūkta vista, vienalga prece būs mana!

S Sauliite 20.09.2011

Nu tā jau ir, tomēr sievietes vienmēr ir tikušas "apbižotas" reklāmas jomās, jo reklāmas lielākoties ir domātas vīriešiem.. :D :D

T ToSauliite 20.09.2011

Reklāmas ir veidotas, lai piesaistītu pircējus, neliks taču auto reklāmā pie stūres pliku veci!Vai atkal, ka izskatītos lūpu krāsas reklāmā bārdains vecis ar izkrāsotām lūpām! Visi, kuriem ir tradicionāla orientācija, šausmās muktu prom no tādas preces!

Ar labunakti Sauliite!

K Krotow 20.09.2011

Vīriešu "pārdevēju" izvēle tur tiešām netur līdz sieviešu nodaļai. Vajadzēja būt smukiem čipendeiļiem stringos. Bet tā vietā kaut kāds ofisa planktons :)

S Sauliite 21.09.2011

Šitā reklāma tiešām nav pārdomāta viņiem, jo ieraugot, ka vīriešiem tikusi smuka dāma un ieraugot, kāds nūģis ir "atvēlēts" sievietēm, tajā veikalā es noteikti neko nepirktu. Un nav jau galējībās jāieiet - vīriešiem tamponu reklāmās tiešām nav vietas, tomēr tirgojot, piem., tehniku pozitīvu sieviešu uzmanību nepiesaistīs mazapģērba pusmākslīga būtne!

T ToSauliite 21.09.2011

Labrīt Sauliite! Skatos, tu jau no paša rīta nodarbojies ar striptīzu!

S Sauliite 21.09.2011

Tieši pretēji - es apģērbos! :D

T ToSauliite 21.09.2011

Aplūkojot augšminētā portāla personāžus, man radās iespaids, ka meitenes būs tos puišus pārāk samocījušas, liekot strādāt divās maiņās. Sauliite, jauku tev šo dienu! Vakarā uzspīdēsi?

E Edgars 21.09.2011

Pēc visiem šiem skarbajiem vārdiem par puišiem, nācās uzmest aci - un hohooo! Izrādās tie ir Misters Latvija dalībnieki. Ja nemaldos, tad pagājušā gada. Nav jau tā ka es stipri tam sekoju, bet vienu no viņiem ir jāpazīst ikdienā.

A ainars 22.09.2011

sviests tas saits

P Piiks 22.09.2011

Te jau cepiens ne par ko! Ir meičas, ir kompji. Visu var redzēt, viss ir smuki.