www.shaly.lv

Uzmanieties no šī saita www.shaly.lv sniegtajiem pakalpojumiem! Kompānija darbojas nelegāli un pakalpojumu sniedzējiem nav ne attiecīgas izglītības, ne prasmes,ne biroja vieta, ne juridiska adrese,NEKAS!!! No cilvēkiem tiek izkrāpta nauda un viss!!! Taisīju pie viņiem foto sesiju par kuru samaksāju lielu summu(ap 200Ls), sākumā bildes izskatījās ok, kad aizbraucu uz Milānu man turienes fotogrāfi izmeta ārā visas bildes, atstājot 2 bildes,kuras pēc viņu teiktā ir pa pusei profesionālas! Tad ir jautājums par,ko es samaksāju 200Ls neprofesionāliem cilvēkiem, ja tik sliktas bildes pat Milānā pat 50-60Ls nemaksā??? Esiet uzmanīgi!!!

Z Zane 25.11.2006

Pilniibaa piekriitu! Man gan nevajadzeeja bildes prieksh aarzemem,vai modeles lietaam,bet uztaisiiju pa 150Ls un tas ko sanjeemu pretii,manaa sejaa smaidu iipashi neraisiija!Bediiga pieredze ar shiem,bet labi,ka kaads saak par to runaat!!!

L Laura 03.12.2006

Mulkibas kautkadas! man 2 reiz bija bildes taisitas un viss ideaali.L.Z.

A Arturs 05.12.2006

Kur ir kaadi reali pieradijumi?tad jau es varu par visiem sarakstit sazinko!ka jaaniitim lielas ausis un zanei maajaas 10Kg kokaiina :D :D :DLabak nerunasim par autoru kas ievietoja sho nepatieso apvainojumu!SHALY ir pashi labaakie!

L lana 02.02.2007

Ta sviests tas shaly.lv , taadi saiti un daudz labaaki fotograafi vismaz 30 Latvijaa veel ir!!!

E es 12.10.2008

...šī studija tiešām ļoti tendēta uz naudu, ka tik vairāk paprasīt, ka tik vairaak nopelnīt...bildes protams ir arī normālas, jo ja taa nebūtu tad vinji nebūtu tik talu tikuši.
Bet esmu dzirdējusi ka tur notiek...pieņem darbinieku, kurš cītīgi ierodas darbā, nekavē, dara visu kā nākas..
pat savas brīvdienās izpalīdz...
bet galu galaa pateicība, ir tāda, ka neviens santīms netiek izmaksats...Ļoti korekti, godīgi no viņu puses!
Lai tik viss veicās!!!  Bet jāzin, ka tādas lietas tāpat vien neaizmirstas!!!

O Ojars 07.07.2009

Sargieties no viniem!!! LIELAKUS KRAPNIEKUS NEESMU DZIVE REDZEJIS!
O.