www.sexriga.lv, sexriga.lv - sieviešu pazemošana

Šodien iegāju tajā lapā un secināju, ka tauta degradējas - sievietes tur pārdodas par kapeikām pēdējām! Nezināju, ka Latvijā ir savs prostitūcijas cenu indekss! Kur skatās atbildīgās iestādes un kāpēc šādas lapas pastāv??????

J

A Agnis 18.03.2011

viena lieta gan tur interessanta shitas indekss - http://www.sexriga.lv/lv/latvian-prostitution-price-index

latvijaa ekonomikai tochna zhopa

J Joske 18.03.2011

Mums tauta zina ko grib! Sievas var lasīt un vērtēt, vai viņas savus dzīvesbiedrus apmierina savā izpildījumā! :) Nu tā, lai šie neiet un nemekle pakalpojumu ārpusē!

I Inga 19.03.2011

Nezinu, man tā lapa patīk :) smieklīgi stāstiņi :D

I Ieva 19.03.2011

Atkal vieni urlas!

E Esesesseseseseses 19.03.2011

Atkal stulbā aita Ieva - dirsā rieva! :D :D :D

Z ZZZZZZZZ 19.03.2011

Es fascinējos par tām kurām ir vienalga ar kuru daļu pelna naudiņu, beidzot ir uzrakstīts kāds labs gabals, bet tās kas tirgojas nodirš visus parējos. ;) Tak pieaudziet, un netaisiet to zemo līmeni

G gatis 19.03.2011

Da labi - kapec shitaa lapa ir suudziibaas??? Reaali pats izmantoju tur atsauksmes, kas butiba ir tas pats kas sudzibas.lv tikai prostituutaam...

I inese 21.03.2011

kaut kāda krievu lapa!!! zb jau tie krievi

6 69 23.03.2011

Ei tu Inese dirst !