K Katt23 16.06.2010

Ar ko ir saistīta šī kompānija kādu pakalpojumu piedāvā, un pats galvenais kādēļ tāda sūdzība vai tam ir pamatojums?

L liene 06.07.2010

newoutlaw.org ir vieta, kur cilveki lade filmas, speles, muziku utt. Nezinu gan, pati neesmu nekad saskarusies ar to, ka vini kraptu cilvekus. Isti ari nesapratu, par ko tiesi ir sudziba.

P pirāts 06.07.2010

Vai tas, kurš te sūdzējās, vispār kaut ko par lietu sajēdz? Newoutlaw ir torrenttrekeris.Vispār jau čaiņikam pati par sevi bīstama vieta.Nu, ja runa ir par to, ka par reitinga pacelšanu jāmaksā ar SMS- tā ir visnotaļ normāla parādība.Tas, ka t.s.fast download serveri(piem. Letitbit) - ja vienreiz nopirksi akkountu, automātiski to atjaunos, atskaitot naudiņas, kamēr nepateiksi -stop- arī ir zināma lieta.Kā jau teicu-nevajag bāzt degunu lietās, ko nesaproti.
Personīgi es principā nelietoju trekerus, kuri saistīti ar LV.Tur ir ari personīgās drošības apsvērumi. Filmas tāpat tulkotas krievu val. Ārpusē pastāv daudzi trekkeri bez reģistrācijas un reitinga.Ja kas, krievu trekkeros jaunākās filmas, mūzika parādās ātrāk, jo mazie LV trekkerīši jau pārsvarā barojas no turienes.

S smssuutiitaaja 20.12.2010

Kad tad atnāks tas tex ar kodu? Nosūtīju a otrā galā klusums!
Un ja gribu atteikties kam to STOP teikt...
Pasakiet ko lai daru?

A Arvis 26.12.2010

Man ar tas pats!Nee es visu saprotu kas tur un kaa tur!Bet wnk aizsutiju sms un atbildes nav!Ne tiesham ko darit?Ne lkam jau nadu atpaklaj nedabushu!

H Hāāāā 14.01.2011

Kapēc no tā met.lv atbilde neatnāk?? Kas pa lietu??
Naudu nenorāva, bet tāpat!!

G gundega 17.01.2011

man tas pats sūtīju ari sūdzibu viniem, bet atbildes vienkārši nav