www.masveida.lv - Apkalpošana

Saskāros ar diezgan nepatīkamu situāciju, nopērkot preci interneta veikalā www.masveida.lv
Proti, precei klāt pievienotā instrukcija bija tikai angļu valodā!
Zvanot uz veikala kontakttālruni 206 44440 un runājot ar nodaļas vadītāju, kurš , starp citu, runāja tikai krievu valodā, prasīju, kāpēc nav instrukcijas latviešu valodā, jo tāds ir likums! Nodaļas vadītājs nenoliedza, ka viņiem nav instrukciju ne latviešu , ne pat krievu valodā. Sanāk, ka tā ir normāla prakse un šādus veikalus neviens nekontrolē, dara , kā grib, gan jau pircēji kaut kā tiks galā! Es esmu vecs cilvēks, kas angļu valodu nesaprot un man nav neviena, kurš varētu palīdzēt iztulkot.
Un, lai atrisinātu situāciju, vadītājs nepiedāvāja iztulkot esošo instrukciju, bet ierosināja, lai es sūtot preci atpakaļ! Ja jau es to preci esmu pasūtījusi, tātad man tā ir vajadzīga! Un, ja arī gribētu sūtīt atpakaļ, man tas ir ļoti sarežģīti, jo esmu invalīde un pati nevaru to izdarīt. Rezultātā - nenonācām ne pie kāda rezultāta, nekādas pretī nākšanas klientam no veikala vadības puses. Iespējams, ka mana negatīvā pieredze palīdzēs kādam potenciālam www.masveida.lv klientam padomāt, pirms iegādāties no šī veikala preci.
Manuprāt, šī veikala darbībā ir daudz pārkāpumu!

K Krishinjsh 18.10.2013

Šie jau tādi ātrie darboņi, pasūta preces no Ķīnas, protams cenas ir nevis apr veinību bet pērk par pāris dolāriem kastē, tad ar mistiskām atlaidēm pārdot uz vietas Latvijā. Un nav viņiem laika iedziļināties šādās lietās, pirkts uz kilogramiem ja atgriezīs pāris cilvēki preci viņiem tas maz ko mainīs, tā pat labi būs nopelnījuši. Stulbi ka ne PTAC ne arī kāds cits šos nekontrolē.

N Nauris_B 29.10.2013

Cik zinu, tad tā kompānija ir salīdzinoši ļoti jauna, daudz kas vēl nav līdz galam izdarīts. Mana sieva tur iepērkas ļoti bieži, jo dažkārt tur patiešām ir ļoti lielas atlaides un piem. salīdzinājumā ar perkamkopā.lv un cherry.lv, masveida.lv cenas ir daudz lētākas par tām pašām precēm. Sieva vienmēr ir ļoti apmierināta, izņemot vienu reizi, kad pasūtīja sarkanu kleitu, bet pēc pēc nedēļas zvana un prasa vai ir ar mieru saņemt melnu kleitu. Sieva pateica, ka melnu nevajag, un viņi tajā pašā dienā bez liekas runāšanas pārskaitīja naudu atpakaļ.
Par valodu gan nemācēšu teikt, jo cik esmu tur bijis, visi vienmēr runā latviešu valodā.

Your Europe 30.10.2013

Labdien! Lai uzzinātu vairāk par savām tiesībām, iepērkoties internetā, varat apmeklēt šo interneta vietni: http://europa.eu/youreurope/citizens/shopping/buy-sell-online/problem/index_lv.htm?utm_source= forum_MC!