www.sudzibas.lv www.kokadarbi.lv - siltumnīcas Nekvalitatīvas siltumnīcas

www.kokadarbi.lv - siltumnīcas - Nekvalitatīvas siltumnīcas

Pasūtītā siltumnīca ne tikai neatbilst cenai, bet ir arī nekvalitatīva. Nākošo pavasari diez vai sagaidīs! Piedevām netika piegādātas visas nepieciešamās detaļas. Kad zvanījām firmai, saņēmām atbildi: "Paprasiet varbūt kaimiņiem kādu daļu vai palīdzību, jo es uz to galu vairs nebraukšu! Neko nevaru līdzēt" Siltumnīcas cena bija ~140Ls (ar piegādi), bet tagad pašiem nākas domāt, kur lai meklē cilvēkus un kā lai pārtaisam siltumnīcu, lai tajā varētu kaut ko vispār lidz vasarai iestādīt! Piedevām daži koka dēļi arī pārlūza! Katrā ziņā firmā un attieksmē esam vīlušies un nevienam neiesakam no kokadarbi.lv kaut ko iegādāties! tad jau labāk pašiem taisīt!
Ir arī sludinājums ss.lv --> http://www.ss.lv/msg/lv/agriculture/other/ixmnc.html

K Kokadarbi.lv 24.05.2011

Noskaidrosim pāris lietas.

1. kā jau klientam tika izskaidrots telefonsarunā, konstrukcijas pilnveidošanas rezultātā kopējais detaļu skaits atšķiras par vienu vienību, ja salīdzina ar fotogrāfijās redzamajām siltumnīcām. Tātad centra balstu skaits ir nevis 2, bet 1 gab.

2. Siltumnīca tika piegādāta jau daļēji saskrūvēta. Sienas un gali jau samontēti pa blokiem, līdz ar to atsevišķās detaļas, kas jāsamontē pašiem, bija maz. Ir jāpieliek liels spēks, lai salauztu 50 x 50 brusu, kuras garums ir neliels. Tāpēc nevar būt runa par "vairākām salūzušām detaļām". Pārspīlējums nevietā.

3. Vienīgā garā detaļa, kuru var salauzt, ja tā tiek pakļauta noteikta leņķa un spēka iedarbībai, ir jumta centrālais koks, par kuru telefonsarunā informēja klients. Ņemot vērā, ka ceļš no Mārupes līdz konkrētajam klientam turp un atpakaļ ir vairāki simti kilometru, tad vienas, klienta salauztas, detaļas dēļ nav iespējams to aizvest. Ja klients savas montāžā pielaistas kļūdas dēļ detaļu ir salauzis, tad iespējas to aizvietot ir jāmeklē pašam.

4. Par siltumnīcu izturību. Salīdzinoši ar citām siltumnīcām, piemēram populāro "Bitīti" mūsu siltumnīcas tiek gatavotas no 50x50 mm brusām, kas ir optimāls izmērs, lai siltumnīca kalpotu vairākus gadus. Šajā pavasarī pēc smagiem sniegiem bagātās ziemas tika apsekotas pagājušajā gadā uzstādītās siltumnīcas Rīgas apkārtnē un nevienai nav konstatēti vizuāli pamanāmi defekti.

Atvainojamies, ja klientam radušās kādas neērtības, bet ticam, ka notikušais ir tikai un vienīgi savstarpēja nesaprašanās.

Ar cieņu,
kokadarbi.lv

I inga12 21.01.2014

Nezinu kā ar siltumnīcām, taču mums ir viņu būvēta mājiņa. Viss apmierina. Uztaisīja norunātajā termiņā, smuki un kvalitatīvi. Nu jau trešo gadu tajā nav parādijies neviens trūkums.

E edgars16 25.01.2015

Neticu, ka ar viņiem būtu varējis būt problēmas. Mums ir gan siltumnīca, gan sunim būda. Pēc mana ieteikuma, kaimiņam terasi uztaisīja. Kaimiņš ar priecīgs. Varu teikt tikai to labāko.

A Arturs Birstins 05.05.2016

Pieteicām siltumnīcu ar piegādi uz Siguldu 2x6m , solija piegādāt 16:00, pēc tam jau 19:00 un vairs necēla telefonu !Kā rezultātà atradām citu! Cilvēks nesaprot laikam solijumus nepilda!