www.kinofilma.ucoz.lv › Filmas latviski › Animācija - reklāmas ar porno

sveiki!meklēju internetā bērnu multfilmas online,atverot šo mājas lapu biju šokā man uzreiz izleca reklāmas ar porno bildēm,knapi paspēju noklikšķināt krustiņu lai bērns neierauga.esmu šokā ka šāda lapa ir pieejama un vispār eksistē,jo google ierakstot bērnu multfilmas online un atverot šo konkrēto lapu es uzduros kaut kam nepatīkamam. šādus lapu veidotājus jāsoda...www.kinofilma.ucoz.lv › Filmas latviski › Animācija

D Dailis Bezvārdis 15.01.2014

tā tā, no šītās vietiņas detalizētāk ... Bildītes kustējās un runāja vai tikai darbojās ?

J janisd1992 20.02.2014

Iegāju paskatīties, tik tiešām! Pretīgi un šausmīgi, piekrītu ka būtu jāsoda, bet reklāmas jau viss ticamāk ir no kaut kādām afilātēm un iespējams administrācija to nebija ievērojusi..
Es skatos animācijas filmas šeit http://www.jaukajiem.id.lv/video/vic/latviski/animacija reklāmas vispār nav ja esi savā profilā iegājis!:))

X x3x 28.02.2014

man ar www.kinofilma.ucoz.lv › met porno reklamas. Un vel rakstits ka visai gimenei kino dzimtajA valoda. Kauns