www.sudzibas.lv www.intra.lv netaisnigums pret darbiniekiem

www.intra.lv - netaisnigums pret darbiniekiem

Pabijis Krievijas puse ka Abkhazija. Noskatijos, kaa taja zemee darbojas Latvieshu firma "Intra". Sakumaa tur bija uznemeji Latvieshi Raivo Bercs un Pauls. Bet sagarsoja naudu un vinja laiks bija iis. Stradniekiem skatiijas samaksu peec draudziibas. Tagad tur turpina darboties arii divi uzneemeji ridzinieki Maris Solovjovs un Aleksandrs Nikitins ar tada pasha firmas nosaukuma Intra. Viss butu itkaa normala, bet attieksme ir bijiga, ja kautko velies pateikt, tad atbilde ir cels uz kalniem vai robezu un neatgriezeniski, un visu laiku stradnieki muzigos parados, jo darba samaksa ir maza un netiek atmaksatas ne vizes, ne cels. Pretii nakshana nu nekada, arii nakotne tajaa zeme viriem ilgi nespiid, un zel tie stradnieki kuri paslaik atrodas tur.