www.icredit.lv - krāpnieki

Sveicināti ļautiņi.gribu jūs brīdināt par vēl vienu žurku kantori.Šodien 9:45 uzrakstīju pieteikumu, bet 9:48 jau man uz e-pastu atnāaca atteikums, supermeni laikam tur strādā ka jau māk par cilvēku 3 minūtēs parbaudīt visu kredītvēsturi.Rakstīts viņiem arī kamēr nebūs pārskaitīti 0.10 Ls par pieteikuma identifikāciju tikmēr pieteikums netiks izskatīts, bet man atnāca atteikums pat nepaspējot pārskaitīt tos santīmus.ATKAL VIENS JAUNS ŽURKU KANTORIS!!!

I

L L 16.02.2010

Gadu atpakaļ divas reizes tur paņēmu aizdevumu, nebija problēmu.

V vika 16.02.2010

pirmo reizi dzirdu, ka tur kāds saņēmis naudu.Parasti atsaka un liek nākt ar kOnta izdrūku (krievietes sēž uz trubas) un dārba izziņu.Tād izskātisim:-))

M Miss Mārpla 19.02.2010

būtu priecājusies, ka ietaupīji 10 santīmus un tik ātri atbildi dabūji :D
Es esmu tur ņēmusi naudu, nebija problēmu nekādu, baigi bremzīgi gan izskatīja, kādu stundu vismaz.

J Janis 22.02.2010

Atie kuri nem kreditus, parsvara cik sapratu raksta te tikai tie kuri ir kreditreformas, un tad brinas ka nedod!!Cilveki man ari ir kompanija, kura aizdot naudu, un tur ari jamaksaa. Kadel man butu jamaksa par to ka es parbaudu cilveka datus, un ieraugu, ka tas cilveks vien dzivojas pa kredit reformam!!!
Tad jautajums pirmais, kadel man vinam aizdot naudu??

Un otrais, kadel man jamaksaa par to, lai pastitos, ka cilveks ir visaas kredit reformas kuras vien var butt???

S smukaisOskars 22.02.2010

Jani, pisies prom ar savu tizlo vavulosanu, ja saku, ka kreditu dod uz dullo, tad ta ir.Cilveks nav kreditreforma, nav paradniekos, bet uzraksta, ka, iespejams, nenomaksata kredita del???tada nav!vini raksta uz cuuceni, jo cer, ka trapis pareizi[kam tad nav kredita?]bet garam...

J Janis 23.02.2010

Oskars.
Aizej un pamacies kadreiz skola, varbut kauko dzive ari sasniegsi.!!!

P Pārsla 24.03.2010

Mana atieksme ir pozitīva, kad vajag naudu aizņemos.
Nekādas problēmas nekad nav bijušas.Galvenais ir izvērtēt, kā atmaksāšu!
Ir ok:)

O O.G. 13.08.2012

Visumā par kompāniju neko sliktu nevaru pateikt, izņemot to, ka uz telefona līnijas sēž kaut kādas aprobežotas, nelaipnas "vecenes", beigas arī kaut ko nobubina un nomet klausuli.
p.s. pats piezvanu, runāju laipni par atmaksas termiņu utt, par to, kas ir viņu interesēs.
Tas man liek domāt, ka personāldaļā pieņemti cilvēki labi ja ar pamata izglītību.