www.sudzibas.lv www.e3.lv planšetdatori

www.e3.lv - planšetdatori

esmu sajusma par interneta veikalu www.e3.lv !piezvaniju- pasutiju preci, izradas ka prece ir uz vietas!( parsvara
i-veikali pienem pasutijumu un jagaida 2-3 nedelas)norunajam ka plansetdatoru varu sanemt jau sodien. Zinoss konsultants visu izstastija par produktu, sanemu gaantiju uz 2 gadies. Viss ok !

K

D Dailis Bezvārdis 01.02.2012

kas ta sunim asti cels ja ne pats ! Jāreklamējas citur, šeit ir sūdzības !

V vituks 26.11.2013

Labdien.
Varu tikai teikt, ka šinī internet veikalā vairāk noteikti neiepirkšos.Nopirkām planšetdatoru, kurš jau pēc trīs mēnešiem bija jāmaina, jo nedarbōjās.Lai samainītu preci, vajadzēja gaidīt divus mēnešus, kuru laikā tikām tikai bariti ar solījumiem.Nākamais dators, kurš tika samainīts, jau pēc nedēļas atkal bija jāmaina.Tagad jau ir pagājušas divas nedēļas, kad vajadzēja atdot atpakaļ tastatūru, atkal neviens neliekas ne zinis.Kā izrādās vēl uz nedēļu veikals tika aizslēgts.Ļoti slikta attieksme pret pircējiem.