www.sudzibas.lv www.e-baby.lv nepiegādā preci

www.e-baby.lv - nepiegādā preci

21.07.11. pasūtīju savai meitiņai barošanas krēsliņu un tai pat dienā samaksāju naudu. Tad tai pat dienā man lūdz atsūtīt uz e-pastu maksājuma kopiju ko arī izdarīju un tad tika noteikts piegādes datums 27.07.11. Pienāca ilgi gaidītā diena bet no sūtījuma ne miņas. Vēlāk e-pastā saņēmu vēstuli ka piegādes datums pārcelts uz 28.-29.07.11. Labi nodomāju maz kas gadās. Kad pagāja arī ši datumi saņēmu vēl vienu e-pasta vēstuli kurā atvainojās ka piegāde tik ilgi kavējas un ka piegādās 01.08.11 un pt piemēroja 10% atlaidi tik nezinu kā tā izpaužas jo nauda jau samaksāta. Vēl ceru ka tomēr šī epopeja beigsies laimīgi, nezinu ko vēl lai daru lai saņemtu savu preci vai naudu.

D

B Bbb 02.08.2011

Pirms ko pasūtat, palasat tak atsauksmes.

T ToDace 02.08.2011

Neķer kreņķi, kad tev jau būs mazbērni, gan jau atsūtīs!

н Надежда 18.08.2011

я жду с апреля заказ.ребенок уже родился, срочно купили другую коляску.Я собираюсь приехать из Москвы в Ригу, чтобы написать заявление в полицию.Кто со мной?планируем приехать числа 24 августа

D Dace 25.08.2011

Nam zakaz dostavili, vsjo ok. :)

E Elena 27.08.2011

Šī tik tiešām ir bezkaunīga iestāde, es ar naudu par barošanas krēsliņu gaidu kopš decembra mēneša. Arī Patērētāju tiesību aizsardzības centram viņi sola un sola, bet nekā. Bailes galīgi pazaudējuši! Es tik nesaprotu, vai tiešām nemaz sirdapziņa nemokā čakarēt topošos vai jaunos vecākus.