www.cellxl.lv - www.cellxl.lv

Cellxl ar citu portālu palīdzību izkrāpj naudu. Piedāvā BEZMAKSAS ielādēt dziesmu, bet tu tiec automātiski raģistrēts un atskaitīta nauda. Tas notiek tik ilgi, kamēr tu, cilvēks, pamani, ka tev ik nedēļu tiek atskaitīta nauda! Slēdziet šo bodi vienreiz ciet!

I

S SS 12.06.2009

es ari tiko iekritu. Cuuciiba, domaaju ka tas ir nelikumiigi. Kaadeelj netiek blokeeta shaada darbiiba?

R Redlijs 23.12.2009

Es arī iekritu lamatās, tikai ar IQ testa palīdzīubu.

L Lauris 23.12.2009

pilnīgi piekrītu, es patreiz gatavoju prasību iesniegšanai tiesā pret līdzīgām lapām, to skaitā cellxl.lv, ja kādam ir pretenzijas pret šādām lapām un to reklamēšanas veidu būšu pateicīgs par sadarbību, rakstiet uz [slēpt]@multiboss.com

E ESARI 30.12.2009

Arī man gadījās iekrist. Bet uzreiz zvanīju un pieprasīju anulēt, man atbildēja, ka minimālais pasūtījuma termiņš ir 2 nedēļas. Kad solīju sūdzēties patērētājos, tad gan uzreiz atslēdza. Bet man riebumu izraisa viņu klientu piesaistīšanas metode - piedāvā dziesmu, IQ vai ko citu "dāvanā" un noteikumos rakstīts, ka "otrais pakalpojums ir bez maksas", tad ir sajūta, ka tie ir abi bezmaksas pakalpojumi. Un tad jau esi tīklos iekšā :(

H Hugo Djego 30.12.2009

Es vispār nesaprotu, kāpec no kaut kurienes jaladē dziesma? Ar kabeli smuki pievieno telefonu pie datora un lādē iekšā dziesmu bez maksas un riska.