www.cellxl.lv un tml. portāli - Kā pazaudēt naudu

Sargieties no www.cellxl.lv un tamlīdzīgiem portāliem... un galvenais māciet bērniem NEKAD un ne pie kādiem apstākļiem internetā neievadīt savu tālruņa nummuru un nesūtīt kautkādus kodus ar SMS starpniecību!!! Cik vienkārši un nevainīgi - gribi, bērniņ, dziesmiņu vai spēli? Ievadi savu tālruņa nummuru, aizsūti SMS un klausies, spēlē! Tikai nesabīsties no vecāku acīm un reakcijas, kad tie ieraudzīs šajā krīzes laikā mēneša mobilā rēķinā pie paaugstinātas maksas pakalpojumiem 10Ls!!! Jo kā izrādās 1, 90Ls nedēļā maksā šis prieciņš, neatkarīgi - izmanto Tu tā portāla pakalpojumus vai nē... maksā mammiņ vai tēti! Jo kamēr nesapratīsiet, ka jāsūta šim "draudzīgajam" naudiņu kačājošajam portālam SMS ar ziņu " STOP" naudiņa no jūsu maciņa plūdīs un plūdīs viņu kabatās... un jūs pat nezināsiet kur, ja vien nesāksiet pa bērna SMS rakāties (un viņš jau nebūs tās SMS paspējis izdzēst) vai arī vēl dabūsiet šķirties no pāris latiņiem mobilajam operatoram, lai uzzinātu kas tad tieši Jūsu bērna paaugstinātās maksas rēķinā pēkšņi sastāda šo šokējošo skaitli ik mēnesi. Var tikai apbrīnot, ka mūsu valsts atļauj šādiem krāpnieciskiem portāliem eksistēt...

E Elena 20.05.2009

Man arii taas pats!Es iegraabusies pa ausiim, rekiins 10 Ls tikai par sms!

L ligija 22.05.2009

Kur tad Jums prats, kad kautko pasutat, bet noteikumus nelasat? pasi vainigi! bet berniem nav ko pieslegumus dot

B bezkaunīgais 27.05.2009

H hmm 29.05.2009

Nesen netīšām uzgāju portālu, kas piedāvā ātri izveidot sms pakalpojumu biznesu, neatceros vai šis te tieši bija viņu klāstā, bet tur pamanīju infu cik katrā valstī nokāš par šiem pakalpojumiem, neatceros kas īsti kāš - tikai operatori vai valsts arī, bet fakts tāds, ka šo pakalpojumu sniedzēji saņem labi ja pusi no naudas ko tu viņiem samaksā - nav ko brīnīties, ka valsts to pieļauj

K Krotow 29.05.2009

Bērnus vnk jāmāca, ko var un ko nevar darīt. Iedodiet viņiem ZZ vai Okarti ar 5 Ls menesī un paskaidrojiet, ka pārtēriņu viņi maksās paši.

Pēc būtības jau cellxxx likumu nav pārkāpis. Noteikumos ir aprakstīts, ka pakalpojumu automātiski neatslēgs. Arī pateikts, kā atteikties. Tāpēc valsts tikai iekasē PVN un miedz ar aci.