www.sudzibas.lv www.bernufoto.lv Esmu dziļi vīlusies par fotogrāfijām!

www.bernufoto.lv - Esmu dziļi vīlusies par fotogrāfijām!

Sveiki!
Gribēju pastāstīt ļoti skumīgu stāstu. Pagājušogad, pateicoties konkursam, vinnēju 100ls dāvanu karti fotosesijai kopā ar savu otru pusīti www.bernufoto.lv. Sagatavojušies, laimīgi, abi devāmies uz fotostudiju. Viss bija super gan fotosesijas laikā, gan vakars pēc tam. Negribu samelot, bet bildes nebija jāgaida ilgi, kad tās būtu gatavas. Protams, man pienākās gan caur e-pastu pārsūtītas bildes. Gan arī izdrukātā veidā, kuras atnāk pa pastu. Caur e-pastu bildes man atsūtīja(kuras ir tik sliktā kvalitātē, ka nav iespējams pat "Kodakā" izdrukāt 10x15 cm lielumā). Visa fotogrāfija ir kubikrubikaina un nav izmantojama nekur(Cik noprotu, tad Viktorija ir profesionāla fotogrāfe. Pašai ir profesionālais fotoaparāts, bet nekad nav sanākušas tādas bildes, kuras tiesam varu nosaukt par pretīgām!!!). Protams, tas vēl nav viss! Bildes, kurām man bija jāpienāk pa pastu - es gaidu jau veselu GADU!!! Daudz reižu rakstīju pašai fotogrāfei Viktorijai un jautāju, kad būs manas bildes? Viņa atbild, ka rīt izsūtīs. Tā jau tas ''rītdien'' ir gadu. Esmu dziļi vīlusies un sapratusi, ka nevienam neieteiktu griezties www.bernufoto.lv . Lieka naudas izšķiešana.
Ar cieņu,
Zane

Z

K klints 30.12.2009

es uz savām kāzām pazūtīju fotogrāfu Jāni uz 29662955, viņš fočē labi, viņam ir laba fototehnika, tas jau nekas, ka viņam vecāka tehnika, bet bildes sanāk tiešām labas.

V Vola 07.01.2010

Zoom komentētājs ir tas pats Mārtiņš

A Apustulis 11.01.2010

Esmu bijis klients, viss patika, gan attieksme, gan kvalitāte. Šis viss ir konkurentu pasūtīts balagāns! Protams, internets ir pilns mēsliem. Bet labā ziņa – kopš ir iespēja izpausties šādi, publisko tualešu sienas ir daudz tīrākas. Anonimitāte atraisa instinktus. Internets vēl ir jauns un mežonīgs, taču tas ar laiku beigsies. Fiziskajā realitātē jau sen vairs nav viduslaiki – kaza norauj pienu, un kādu par buršanos sadedzina uz sārta... Mums ir civilizēta likumdošana, atbildība par savu rīcību. Tas pats sagaida virtuālo vidi jau samērā tuvā nākotnē. (Citēts Ē.S.)