www.sudzibas.lv www.bernufoto.lv Esmu dziļi vīlusies par fotogrāfijām!

www.bernufoto.lv - Esmu dziļi vīlusies par fotogrāfijām!

Sveiki!
Gribēju pastāstīt ļoti skumīgu stāstu. Pagājušogad, pateicoties konkursam, vinnēju 100ls dāvanu karti fotosesijai kopā ar savu otru pusīti www.bernufoto.lv. Sagatavojušies, laimīgi, abi devāmies uz fotostudiju. Viss bija super gan fotosesijas laikā, gan vakars pēc tam. Negribu samelot, bet bildes nebija jāgaida ilgi, kad tās būtu gatavas. Protams, man pienākās gan caur e-pastu pārsūtītas bildes. Gan arī izdrukātā veidā, kuras atnāk pa pastu. Caur e-pastu bildes man atsūtīja(kuras ir tik sliktā kvalitātē, ka nav iespējams pat "Kodakā" izdrukāt 10x15 cm lielumā). Visa fotogrāfija ir kubikrubikaina un nav izmantojama nekur(Cik noprotu, tad Viktorija ir profesionāla fotogrāfe. Pašai ir profesionālais fotoaparāts, bet nekad nav sanākušas tādas bildes, kuras tiesam varu nosaukt par pretīgām!!!). Protams, tas vēl nav viss! Bildes, kurām man bija jāpienāk pa pastu - es gaidu jau veselu GADU!!! Daudz reižu rakstīju pašai fotogrāfei Viktorijai un jautāju, kad būs manas bildes? Viņa atbild, ka rīt izsūtīs. Tā jau tas ''rītdien'' ir gadu. Esmu dziļi vīlusies un sapratusi, ka nevienam neieteiktu griezties www.bernufoto.lv . Lieka naudas izšķiešana.
Ar cieņu,
Zane

Z

M Martins 08.11.2009

pimpi tev un tavai otrajai pusiitei aiz vaiga

A Andrejs 08.11.2009

...teica seksuālai norūpējušais Martins no Dienvidparka...

U ups 08.11.2009

martins ir viktorijas kniebejs laikam?
cik es skatijos to makslu bet nu nekadigi nevaru saprast ka vispar vinai kads uztic bildet savu bernu

KATEGORISKI NEIESAKU NEVIENAM!

I ineta 08.11.2009

www.bernufoto.lv ir loti nesmuka ateiksme pret klientiem, es ari biju saskarusies ar rupjibam, gumijas vilksanu un rezultats tiesam nebutu no labakajem.
ja jums ir iespeja bildet savu bernu citur, tad dariet to drosi bez WWW.BERNUFOTO.LV fotografiem

N nuuu 08.11.2009

Bildējusies pie viņas neesmu, bildes kā nu kura - ir foršas, ir ne tik foršas sanākušas. Manuprāt, viņai akcents tiek likts uz nevis vnk studijas bildēm, bet uz studijas bilžu pārveidošanu šopā un tas atkal paņem laiku. Dažkārt diezgan ilgu laiku. Pēdējos divus komentārus rakstījis viens un tas pats cilvēks :)

F fotograafs 09.11.2009

tak es bildeju ar mobilo telefonu un bildes sanak tiri jaukas. jo jus te cepjaties?

U utubunga 10.11.2009

bilde tacj talak ar mobilo. neviens necepsies par tevim :)

pimpi tev un tavai otrajai pusiitei aiz vaiga

Komentēja: Martins 08-11-2009

gribas komentatora-gudrinieka seju redzet :)

S santana 15.11.2009

es arī martinam purnu gribētu redzēt!! ko tādi lohi lien portālā, kur cilvēki liek sūdzības, lai pasargātu citus no tadām lietām..a vot ir kkādi lohi kuriem tā ir izklaide uzrakstīt kko jēlu, pats izlasijis sūdzībai tikai pirmo rindiņu un nesaprot vispār par ko ir runa!
Droši vien skolā neiet un nekur nestrādā, visa diena brīva rakstīt tizlus komentus!

A anita 15.11.2009

Martinš tas kurš Buda?

Z zerg 18.11.2009

nu ir ir šitais baigais mēsls, bildes īstas

A agnese 19.11.2009

Briesmigs!

Z Zane 20.11.2009

Mani arī neapmierināja viņu darba rezultāts.Tad jau labāk pati knipsēju.

Tak es bildeju ar mobilo telefonu Nokia un bildes sanak tiri jaukas. Pie tam daudzi fotomodeļi izmanto manus fotopakalpojumus. jo jus te cepjaties? Fotoparaugus varat apskatīt www.fotki.lv/jaanis111

A aitina 26.11.2009

Martinš iskatas pec slima cilveka.

Z Zoom 14.12.2009

Nu šis viss izskatās pēc konkurentu smērējuma... Pēc tādiem vārgiem centieniem pabojāt reputāciju.
Zane, es pats strādāju par fotogrāfu jau 12 gadus.Un varu paskaidrot par bildītēm kuras saņem klienti apskatei e-pastā.Tās ir speciāli samazinātas!Tie ir paraugi apskatei, nevis izdrukai!Un ja tiešām jums bildes nav atsūtītas (loģikas nav) Tad vajag aizbraukt (iepriekš vienojoties ar fotogrāfu) pakaļ saviem foto.Jo pastā mēdz gan noklīst sūtījumi, gan palikt pasta nodaļā, ja adresē neprecizitāte.Nevis te tērēt laiku un šausmināties...
Par pārējiem komentāriem - neesmu gan manījis ka cilvēks tik rupji atbild citiem un vēl atstāj savu īsto vārdu... :) Mārtiņam iesaku, ja tās ir jūsu bildes ievietotas - sazinaties ar sudzibas.lv administrāciju un rakstiet arī tālāk iesniegumu policijā par neslavas celšanu! Jo šīs tīņu spēles tomēr vajadzētu kontrolēt!
Par pašu fotogrāfi - Cilvēks savā vietā un ir simtiem apmierinātu klientu!Bet gadās jau skauģi un nelabvēļi!
P.S.Administrācijai gan ieteiktu izdzēst personas foto un rupjos komentārus!

Z zerg 14.12.2009

nav vērts viņu mazgāt tīru, nebūs par fotogrāfēšanu būs tad par kautko citu, Mārtiņš smērējas visur kur vien iespejams

F fotogrāfs 17.12.2009

Lieliska fotosesija Ziemassvētku ballītē
jebkurā vietā, arī Jaungada ballīte. Piedāvāju fotogrāfa pakalpojumus Jūsu dzīves jauko, jautro un citādi interesanto mirkļu iemūžināšanai. Ceļojumu foforeportāžas- uz prāmjiem, kruzību braucienos uz Stokholmu vai uz citām vietām.
Vien_vārd_sakot fotogrāfs visiem dzīves gadījumiem.
ツKāzu Foto;
ツPasākumu Foto;
ツReportāžas Foto (dzimšanas dienas, jubilejas, banketi, konferences, dažādi ceļojumi, arī celojumi uz ārzemēm, kruīzi, citi tusiņi, utt.);
ツIndividuālas Foto sesijas;
ツReklāmas Foto.

Fotoparaugus aicinu apskatīt www.fotki.lv/jaanis111

Vairāk informācijas pa tel: 29662955

K Kika 23.12.2009

Es esmu ļoti apmierināta ar viņu paveikto darbu un paties prieks par rezultatiem, noteikti sadarbosos ar viņiem vēl un pat tuvakaja laikā! Man visas bildes tika ierakstītas CD un pati gāju taisīt kur un cik lielas gribēju.

Z Zane 30.12.2009

Zoom, vēlos atbildēt uz tavu lielo komentāru, FOTOGRĀF!
Neiet runa par to, vai atsūtītās bildes e-pastā ir vai nav graudainas.. Runa iet par to, ka bildes nav atsūtītas man, kā solītas. Cik reizes var runāt un zvanīt par bildēm, kuras katru reizi sola atsūtīt( pie tam tas viss ir iekļauts cenā).. Kāpēc man būtu jābrauc speciāli uz Rīgu, lai paņemtu bildes??
Un te nav nedz konkurentu spēlītes, nedz kaut kas vēl, ko tu savā prātā iedomājies. Ja tu esi fotogrāfs jau 12 gadus (kā Tu to izcēli un principā, tas man neko neizsaka) tad laikam ar savu 12 gadu stāžu neko nesaproti.
Un jau iepriekšs atvainojos Tev par rupjo atbildi, haha. Tev tak te viss ir rupjšs.

P.S. Varētu piekrist vienīgi tam, ka nav ētiski likt cilvēka fotogrāfijas.(Kā to šeit izdarīja Anita).

D Deda 30.12.2009

Видать не довольные Конкуренты! :)