www.sudzibas.lv www.bakugan.lv "Bakuganu čempionāts"t/c "Alfa"

www.bakugan.lv - "Bakuganu čempionāts"t/c "Alfa"

Vēlos izteikt savu neapmierinātību par "Bakugan čempionātu", kurš norisinājās 2010. gada 8. maijā t/c "Alfa". Iepriekš piesakoties šim čempionātam, nebija publicēti nekādi noteikumi par to kādus "bakuganus" varēs izmantot. Bērni plānoja stratēģiju un iegādājās labākos "bakuganus", taču ierodoties uz stā saucamo čempionātu, izrādījās, ka var izmantot tikai novecojošas sērijas "bakuganus", kā arī nekādas stratēģijas nedarbojas, jo nevar izmantot arī papildinstrumentus (kārtis un lamatas). Kā arī dalībnieki netika sadalīti vecuma kategorijās, proti, spēlēja kopā gan 6-gadīgie, gan 12-gadīgie un pat 16-gadīgie. Uz manu neapmierinātību vadītājs atteica, ka noteikumi ir izlikti un labi redzami, tomēr tos nekur nevarēja atrast. Savu neapmierinātību nevarēju izteikt arī viņu mājas lapā, jo tur tas vienkārši nav paredzēts. Spēles noteikumiem tomēr ir jābūt zināmiem iepriekš un jāievēro arī vecuma kategorijas, lai bērniem nav vilšanās, jo, ja jau bērns no mazotnes sāk saprast, ka noteikumi nav un tos var izdomāt pēdējā brīdī, tad grūti audzināt bērnus godīguma un likumu ievērošanas gaisotnē.

D

E eross 08.05.2010

I Igors 08.05.2010

gailis, buutu labaak beernam noopircis globusu ne plastmasa bumbiņu ar atsperēm pa 5 LVL

B bakufans 29.05.2010

nu un?

B bakufans 29.05.2010

KAS TUR TADS IR?

L Laine 10.06.2010

Bakugan noteikumi bija atrodami internetā un arī čempionāta laikā uz reģistrācijas galda!

J jj 10.06.2010

Nav ko uz tādām muļķībām iet. Aizved bērnu uz kādu normālu sporta treniņu nevis sakul sviestā smadzenes ar tiem ķīnīzeru mēsliem.

E emka 13.07.2010

par noteikumiem piekritu nebija labi izdomats bet es neredzu bakuganos neko sliktu tā ir forša spēle un man tā patīk

K kristine 06.09.2010

kaut es esmu meitene es dievinu bakugan
ta ir jautra un aizraujosa spele
lidziga ka "jugioh"kautka ta rakstijas
kurs piekrit?

J janeks 06.09.2010

Nu vel par ko sudzesimies!! varbut par to ka nav laiks ara tads ka gibetos

6 6u 06.11.2010

Pašā čenpionātā stāstija