www.sudzibas.lv www.babyland.lv www.babyland.lv KRĀPNIEKI

www.babyland.lv - www.babyland.lv KRĀPNIEKI

Veicām pasūtījumu, apmaksājām rēķinu, nu kantoris iekritis kā akā, uz telefoniem un e-pastiem neatbild. Fantastiska attieksme. Pēc PTAC ieteikuma tiks nosūtīta vēstule uz jurdisko adresi, tā atnāca atpakaļ jo neviens nav izņēmis. Nosūtīju sūdzību PTAC redzēs vai vispār ko tas līdzēs. Nevienam neiesaku saistīties ar šo krāpnieku kanotori.

Guga 16.10.2010

pagājušo gadu pie viņiem veicu pasūtījumus, ar mazām ķibelēm, bet bija beigās ok(pirmajā sūtījumā trūka vienas mantas, ko bez maksas par pastu, piegadāja nedēļu vēlāk), bet šogad viņi tiešām nav atrodami nekur, gribēju atkal pasūtīt šo to..
varbūt bankrotejuši?...bet nu vienalga, pat ja tā, tad savas saistības vajadzēja izpildīt

N Njā 19.10.2010

Man arī ir problēmas ar sūtījumu, ja uzrakstu vienkāršu epastu, atbild, bet ja par pasūtījumu, kur jau nauda saņemta, tad man vienkārši neatbild. Uz telefonu arī neatbild.
Es arī vērsīšos PATC. Tik šajam veikalam juridiskā adrese ir igaunijā.

Guga 20.10.2010

www.babyland.lv

Nodokļu maksātāja kods: EE100977172
Swedbank LV49HABA0551022729436

I iveta 22.10.2010

pat nezinu ko tagad domāt, 19 .10, veicu pasūtijumu naudu pārskaitiju, tagad lasot komentārus sāku uztraukties...kāpēc iepriekš nepainteresējos???Ceru uz to labāko iznākumu.

I Inese 22.10.2010

Nu mani ar 4 mēneši murgs ar šo veikalu. ne preces, ne naudas. Kad vēl varēja sazvanīt solīja atskaitīt atpakaļ, bet patreiz ar galiem. Summa uz 129 Ls.

N no malas 22.10.2010

Diemzeel man ar vienu adresi bija liidziigi, tachu vini naaca mums pretii un godpraatiigi atsuutiija naudu atpakal. Domaaaju ka jums vajag ciiniities un viss buus okey !

I iveta 02.11.2010

Man viss beidzās labi...pasūtijumu saņēmu.

N Njā 08.11.2010

Adreses ir norādīta, bet ne firmas pārstāvis, ne vadītājs, tur nav sastopams, juriiskā adrese ir Igaunijā, tak iemetiet googlē nosaukumu. Es arī varu norādīt mistiskās adreses Kuldīgā un visi tam ticēs?Informācija no mājaslapas:

* Uzziņām:

Ja jums rodas jautājumi par mūsu precēm vai to pasūtīšanu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 25411000 vai e-pastu [slēpt]@babyland.lv. Ja vēlaties pirkt kādu preci, kas nav mūsu veikalā, lūdzu, jautājiet. Informācija no mājaslapas:

* Mūsu rekvizīti:

Doggie Lastepood OU

Ringtee 7, 76906, Rannamoisa, Igaunija

Reģistrācijas numurs: 11148020

D Dace 03.12.2010

Bijām skatīties auto krēsliņu pie viņiem kādu mēnesi atpakaļ. Man noteikti vajadzēja čeku, jo gribēju pirkt uz firmu. Apskatījos, ka uz kvīts nav neviena stingrās uzskaites numura. Lapiņa igauņu valodā un pie tam tiek izrakstīta no augstāk minētās igauņu firmas norādot pievienoto vērtību 20%, kādu piemēro Igaunijā. Nu kā tas var būt? Es taču iepērkos Latvijā. Par to interesējos Valsts ieņēmumu dienestā. Man tā arī paskaidroja, ka šitā tas nedrīkst būt. Ja ārvalstu uzņēmums veic saimniecisko darbību Latvijā, tad noteikti jāmaksā Latvijas noteiktais pievienotās vērtības nodoklis 21%. Tāpēc vien arī nenopirkām. Prece pati arī tāda apšaubāma. Iespējams kaut kāda kontrabanda . Mums jau vairāk pat izskatījās pēc pakaļdarinājumiem, jo tas iepakojums ne visai. Nu vispār jābrīnās, ka tāda drosme šādā veidā šmaukties.

I Ilze Kintule 03.12.2010

Par šo firmu ir tiešām dzirdētas dīvainas lietas.