www.sudzibas.lv www.babyland.lv NAV RATU, NAV NAUDAS

www.babyland.lv - NAV RATU, NAV NAUDAS

Mums sanāca bēdīgs stāsts, izkrāpto naudu atpakaļ nedabūjām, jo paši vainīgi. Nedrīkst iepirkties nepazīstamos i-veikalos. Visu laiku, , kad zvanījām, tad telefonu vai nu necēla, vai meta nost. Sen ratus jau citus esam nopirkuši, tikai smagi, ka kāds nopelna uz māmiņu rēķina, tās apkrāpjot. Tagad uz telefona zvaniem atbild igaunis igauņu valodā un saka, ka neko krieviski nesaprot, mēģināju angliski, tad nometa telefonu. Uz psta adresi Igaunijā sūtītajām vēstulēm atbildes nav. Tagad šāda veida krāpniecības esot bieža parādība. Tikai esam izmisumā, jo nezinam, ar ko iesākt. No gaisa nauda bav nokritusi, 267Ls.

H

T ToHelēna 18.03.2011

Šādi krāpnieki ir savairojušies, jo ir daudz muļķu, kuri vispirms pārskaita naudu, gaidot brīnumu.Tiklīdz nomirs pēdējais muļķis, arī krāpnieki pazudīs kā nebijuši.

U Ugis 22.03.2011

Vakar tika iegādātas dažādas lietiņas, arī rati. Sazinājos ar pārdevēju, precizēju vai viss ir uz vietas. Pēc apstiprinājuma pārskaitiju naudu, pie reizes precizējot bijušo problēmu iemeslu. Kā sapratu Latvijas pusē ir cilvēkiem vēl jāmācas strādāt. Šodien viss ar kurjerdienestu nogādāts līdz durvīm.
Vieglākais jau ir pateikt sliktu, nenoskaidrojot iemeslus.
Cenas ir viennozīmīgi konkurējošas. Tas daudzus latvijas pārdevējus var aizkaitināt, jo viņu 100% uzcenojums liek to darīt ārpus latvijas.

E Edgars 24.03.2011

Mēs pirms kāda gada sūtījām preci. Apmaksājām, bet sanāca gaidīt ilgi, tā kā nebija steidzami bija ok.

G Gatis 24.03.2011

Mus ar apkrapa

N Njā 25.03.2011

Tos kurus apkrāpj, policijā neviens nevēršas? Sēž mājās un gaida brīnumu?
Firmas rekvizīti tak ir, rēķinā Latvijas bankas konts, es sazinātos ar banku, policiju, uzceptu angliski vēstuli uz Igaunijas kādu tur policju, noskaidrotu pirms tam to Igaunijas vēstniecībā Rīgā vai Ārlietu Ministrijā.
Žēl to cilvēku, kas neko nedara, lai atgūtu naudu un neitralizētu tos krāpniekus.

I Inga 18.04.2011

He, a ko policija palīdzēs?

A andres 11.05.2011

Privet.
Mi nikomu ne dolzni. Mozet bit ja oshibljus no, pochemu vi s nami ne svjazivajetes. Esli ne mozete dostat nas pozvonite mne.
+3725027744
Andres Aas

S uvazeniem,

I Ieva 11.05.2011

Urlas!

A Alise 19.05.2011

Mums atgrieza maksājumu pēc 4 mēnešu ilgas cīņas un draudēšanas.