www.sudzibas.lv www.āmurs.lv Pircēju maldināšana

www.āmurs.lv - Pircēju maldināšana

Abs0lūta anarhija! Interneta vietne āmurs.lv atrodas veikala KRŪZA telpās un tirgo veikala Krūza preces ar nedaudz samazinātām cenām. Izklausās jauki, bet... Mans atgadījums bija tāds, ka es pasūtīju www.amurs.lv pretvēja plēvi, bija jauka cena 0.94ls/m AKCIJA(nocenots no 1,26Ls/m), domāju jāņem pilns rullis t.i 50m x 0,94=47Ls. Domāts darīts noformēju internetā pasūtījumu pa summu 47Ls. Zvana meitene un saka brauc tik šurp plēve ir. Atradām KRŪZAS veikalā plēvi, nu atlika noformēt maksājumu un te sakās brīnumi cena bija pieaugusi no 47 Ls uz 61Ls!!! Pirms tam man jautāja vai tik es pats neesmu ielicis sev atlaides jo 47 Ls ir ar mega atlaidēm. Diemžēl es neesmu tāds spec. ka pasūtot internetā arī prastu ielikt sev atlaidi. Nu beidzas ta ka es piecēlos un nenolamājies aizgāju prom. ESIET MODRI UN UZMANĪGI, VIENMĒR PĀRBAUDIET CENAS, JA ESAT VEIKALA KRŪZAS FANS, TAD DROŠI IEPĒRKATIES WWW.AMURS.LV

G

Y YoYo 20.08.2012

Kurš normāls cilvēks vispār iepērkas tai mājsaimnieču veikalā... pilnīgi garām.
Ne viņiem cenas normālas, ne pārdevēji kaut ko jēdz. Uzdodot kādu konkrētu jautājumu sūta viens pie otra, vai pie vienīgā pārdevēja, kas tiešām orientējas tajā ko tirgo.
Ja preci vēlaties pirkt internetā... no personīgās pieredzes iesaku izmantot Būvservisa mājaslapu.

A asilaydying 15.02.2013

Un pirms ko pirkt, pasakiet, lai jums to preci atliek, ja var, jo var gad;ities -zvana, saka, ka ir, bet atbrauc - op, a jau k;ads paspēja nopirkt. Dažām precēm ir tāda īpašība, ka ātri beidzas. Populāras līmes, lietas, kas ir tikai pa 1 eksemplāram.

O OksanaPZ 18.12.2013

Man ļoti patika strādāt ar i-veikalu "āmurs.lv", jo :
1. cenas norādīts pareizi;
2. preci var apskatīties un pataustīt veikalā "Krūzā"
3. ļoti aktīvi sazinās un bez liekas runāšānas (īsi un kodolīgi);
4. ļoti atsaucīgs klientu menedžeris Aleksejs, kurš saplanoja visas preces un mašīnas (ka pat nevajadzēja maksāt par papildus mašīnu, jo pasūtījums bija liels).

Paldies par Jūsu darbu!!!

Oksana.