www.sudzibas.lv www.aace.lv nepilda noslēgto līgumu

www.aace.lv - nepilda noslēgto līgumu

Noslēdzām bartera līgumu ar SIA AACE TV par piepūšamo atrakciju izmantošanu. Vienu reizi attaisnojumi, ka visas atrakcijas aizņemtas, otru reizi, ka remontā, bet tagad paziņo, ka nesadarbosies un izvairās no līguma juridiskajām sekām. Piepūšamās atrakcijas saviem bērniem tā arī nesaņēmām. Bērnu ballīte izjukusi, un vīlušies pieaugušie un visvairāk jau nu bērni, tāpēc iesakām ļoti uzmanīties no sadarbības ar šo kompāniju un tās vadītāju Valteru Bušu.

J

A AijaK 08.02.2013

Un to stāsta blēdis Juris Pāns, kas piečakarējis "pusi Latvijas" ?

Pietiek iegūglēt Juris Pāns, lai viss būtu skaidrs. Uzmanieties

J Juris Pāns 09.02.2013

Acīmredzot, pats SIA AACE TV direktors Valters Bušs, slēpjoties aiz Aijas pseidonīma ierakstījis šo komentāru. Noslēgtajam līgumam ir juridisks spēks, savukārt Tavu apgalvojumi par mani nav nekādi juridiski pamatoti, tikai vienas vienīgas baumas.

A AijaK 31.05.2017

Vai Juris Pāns vēl nesēž cietumā?