www.sudzibas.lv www.a1.lv Brāķeta prece, garantija

www.a1.lv - Brāķeta prece, garantija

Pasūtīju portatīvo datoru ASUS nakamajā dienā piezvanīja teica ka ir jau pieejams noliktavā, aizbraucu iegādājos.
Nodevu to speciālistam lai instalē. Vēlāk atklājās, ka prece ir brāķēta aizgāju uz "mobilukss" 1a viekalu, vēlējos to samainīt uz vietas. Darbiniece uz manis skatijās ar ieplestām acīm(ka pie viņiem tā nenotiek). Tikai remonts ko protams 3 dienas vecai prece nevēlos veikt. Iesniedzu Pasūtījumu pieteikumu, darbiniece uz mani veljoprojām skatijās neizratnē nezināja ko darīt. Atnāca cits pārdevējs saprata, kas jādara.Atvera pārbaudija preci vai nav bojāta vizuāli teica jānosūta uz ekspertīzi. Nebiju to speciāli parakstijis pārbaudīt kā rīkosies darbinieks. Darbinieks neko nepamanīja atnesa kopiju teica ka 10 dienu laikā būs atbilde. Atgriezos atpakaļ pateikt ka esmu aizmirsis paraksīt Prasījuma pieteikumu...... heh

Tagad jāgaida vēl 7 dienas, vēlāk uzrakstīšu konkrētāk modeli un virzību "brāķēta produkta maiņā"

E