www.sudzibas.lv www.45000.lv Kārtējā cilvēku krāpšana

www.45000.lv - Kārtējā cilvēku krāpšana

Mīļie cilvēki neuzķeraties uz šo viktorīnu, viena dienā bez manas piekrišanas saņemu savā mobīlajā tāļrunī padsmit sms par to lai sniedzu savu dalību kaut kādā viktorīna sadarbībā ar LMT un citiem pazīstamiem uzņēmumiem kur varot laimēt kādu audi, tad nu apskatoties savu telefona atlikumu kā izrādās rēķins pieslēgumam jau 2.februārī sastāda 8, - ls, kā izrādījās šī firma uzbāžoties ar savām sms atvelk no mana pieslēguma 0.96 santīmus par sms saņemšanu, tad nu lai atteiktos no sms saņemšanu kuras pat nebiju pasūtījusi, atradu pēc sms info www.45000.lv kad nosūtot sms ar vārdu STOP uz 171 man vairs netiks izūtītas šādas sms, atteikšanās protams maksā naudu, + saņēmu vēl divas sms par kurām jāmaksā kad mans abonoments esot atslēgts, tad kur ir loģika ja neko neesu pieslēgusi, KĀ NO MANA MOBĪLĀ PIESLĒGUMA VAR ATVILKT TĀDU naudu, mīļie cilvēki esat uzmanīgi no šādiem krāpniekiem, un jā šīs sms nāķ naktī pēc 24. Nu protams kā rīkošos es, došos uz patērētāju tiesību biroju ar sūdzību.

E Esesesseseseseses 03.02.2011

Linda Siliņa Loginova, ir jābūt vispār pilnīgam IDIOTAM, lai uz šo naudaspumpi uzķertos! Vairāk sūtiet sms! :D :D :D :D

U unk 03.02.2011

Mnjaaaaaa, no taadiem cilveecinjiem arii vinji dziivo! Laikam A4 sagribeejaas! Nez, cik km tai baabai buutu jaaatsuukaa, lai es vinjai sms par 0, 96 Ls aizsuutiitu!

S Sesks 03.02.2011

Nu nevajag te melot, ka bez jūsu piekrišanas viss tas notika...gan jau bija aizsūtīti tie pieteikuma sms, vai ne? Vai varbūt jums ir bērns, kas pa kluso grib vinnēt Audi A4 no jūsu telefona?

A Aiga 03.02.2011

Nevar tā būt, ka viņi paši sūta tās īsziņas. Droši vien kāds cits no Jūsu telefona ir aizsūtījis pieteikumu. Vispirms noskaidrojiet situāciju un tad sūdzieties.

č Čoms 03.02.2011

Nevajag aktivizēt tos visus sūdus, ko tev atsūta, un nebūs problēmu.Droši vien bija cerības uz vieglu peļņu, ko?Kā saka:skola maksā naudu!

Z zeps 28.02.2011

Sviests pilnīgākais, ar kādām tiesībām manam 13 gadīgam bērnam tiek sūtītas īsziņas ar piedāvājumu uzspēlēt azartiskā viktorīnā, telefons protams nav reģistrēts uz bērna vārda, VĒRSĪŠOS PATĒRĒTĀJU AIZSARDZĪBAS INSPEKCIJĀ UN BĀRIŅTISĀ, kā kaut ko tādu pieļauj gan televīzija gan telekomunikāciju pakalpojuma sniedzējs !!!???

č ČangalsPleška 28.02.2011

obrachajtesj kuda hotite!vam vse ravno nikto ne pomozt!

A Artjom 08.03.2011

Zeps, polnij idiot kak i vsja publika zdesj. Idite zalujtesj.