www. zaluzi24 .lv - Ārprāc!

Sveiki.
Pirms kāda laika veicu pasūtīju jau iepriekš minētajā firmā. NEIESAKU TO NEVIENAM!!!!
1. Piegādes laiks stipri atpalika no solītā. Pašam bija jāzvana un jāuzbāžas KUR ir manas žalūzijas, par kurām jau esmu pusi samaksājis!
2. No visiem 300 žalūziju paraugiem pieejami bija 30.
3. Ļoti lielas, es uzsveru, ĻOTI lielas problēmas ar latviešu valodu, ar menedžeri un montieri latviski nebija vispār iespējams kontaktēties.
Bet ir arī labā ziņa, nu jau pagājuši pāris mēneši un žalūzijas vēl kalpo!

R

Z zaluzi24 16.06.2014

Cienījamais rolleris!

Pirmkārt gribam atvainoties par to kā neesat apmierināti ar sadarbību ar mūsu kompāniju. Ļoti žēl to dzirdēt, tā kā parasti 9 no 10 klientiem atsaucas labi.
Parasti mēs ceņšamies iekļauties noradītajos laikos, bet diemžēl dažreiz kadi apstakļi no mums nav atkarīgi. Būtu daudz labāk, ja pirms sudzību rakstīšanas šeit jūs visu šo problēmu sarakstu paziņotu firmas administrācijai. Mēs labprāt atrastu kadu risinājumu, kas varētu uzlabot jūsu garastavokli.
Par paraugu nepieējamību ir divaina lieta, ja mūsu menedžeris nesniedza jums visu produkcijas klāstu, mēs noteikti gribētu šo zināt, lai citreiz tas neatkartotos.
Atvainojamies par neērtībam un katru dienu strādājam lai uzlabot mūsu servisu. Ceram, ka žalūzijas kalpos ilgu laiku, bet ja jums radīsies kadas problēmas - zvaniet birojā, mēs visu atrisināsim. Ja jums ir vēlme palīdzet mums uzlabot servisu, lūdzam uzrakstīt uz e-pastu jūsu adresi, mēs šo situāciju izpētīsim.
Ar cieņu,
zaluzi24.lv komanda