www.sudzibas.lv WWL HOUSES Nesadarbojaties ar šo Uzņēmumu

WWL HOUSES - Nesadarbojaties ar šo Uzņēmumu

Labdien! Gribu brīdināt, lai uzmanaties no sadarbības ar wwl houses.Izstāstīšu kā mūsu uzņēmumam veicās pirmajā reizē sadarbojoties ar wwl houses.Piedāvāja darbu dānijā uzkausēt bitumena ruļļu materiālu 350m2 platībā mums vaidzēja veikt tikai uzkausēšanas darbus. Noslēdzām līgumu ar wwl houses par šo darbu izpildi. Aizbraucām uz dāniju vietu fjordbrinken objekts dzīvojamā māja pie paša fjord līča, māja priekš kausēšanas sarežģīta (Renes šauras, parapeti, mazas plaknītes) sākām darbu atnāca īpašnieks hasens priecājās par kvalitāti un jautā ko jūs tikmaz bitumena ruļļu materiālus atvedāt te taču visam jumtam nepietiks nākamajā dienā ar wwl houses darba vadītāju visas plaknes pārmēram un platība jau vairs nav 350m2 bet nu jau 604m2 zvanu uz rīgu wwl houses pārstāvim mārim blūmam saku ka drīz pabeigsim līgumā paredzētos darbus ko darīt ar papildus apjomu 254m2 jo šim apjomam arī nav materiāli atvesti mes braucam mājās - nē par papildus darbiem samaksāsim atbrauksi uz latviju visu sakārtosim (Wwl houses maris blūms atbild)Pasūtītājs hasens nopērk papidus bitumena ruļļu materiālus mēs izdaram darbu hasens ar wwl hauses darbu vadītāju darbus pieņem un pasaka paldies par kvalitatīvu darbu.Mēs dodamies uz rīgu es aizbraucu uz ofisu wwl houses dodu rēķinu uz atmaksu par papildus darbiem māris blūms saka zini priekšnieks negrib maksāt.Mēs tev varam iedot tā vietā vēl objektus norvēģijā) re&re variants)Tā bija mūsu pirmā sadarbība starp jumtu segumu centru un wwl houses naudu par papildus darbiem nesaņēmām. Labi ka nepateica ka tur ir 50m2)Pa brīvu uztaisījām 254m2 Uzmanieties es neriskētu: (Sia" jumtu segumu centrs"

E Emīls Ozoliņš 21.03.2014

Skatos, ka citās sūdzībās par WWL houses pārstāvjiem patīk visas sūdzības norakstīt uz žūpām un pamuļķiem. Tas ir skumji, ka lielie ģenerāļi dara kā grib, bet tas kurš strādā kā var.

K kristiiine @@ 22.12.2016

Pareizi! Nav jākluse!

F Forums 08.05.2014

Dažām Latvijas kompānijām ir raksturīga sīka apčakarēšana un iznīdēšana, sarunātā nepildīšana kā arī ļoti zema biznesa ētika un, tā ir šajā gadījumā ar šo jumiķu kompāniju - pirmā vienošanās tika panākta, ka katram darbiniekam par dienu maksās 100 Eur, tad 2 dienas pirms izbraukšanas, jumiķi, zinot, samainīt kompāniju nav iespējams, viņi paziņo, ka par šo summu nestrādās - jo vēlās 2x vairāk. Tā kā izejas nebija piekritam šiem nosacījumiem - 4500 Eur par 5 dienu darbu 3 cilvēkiem. Tiek iedoti plāni jumtiem, fotogrāfijas, kontaktpersona uz vietas un sarunāts, ka tā ir summa par šīs mājas jumtu. Izbraukšanas dienā jauns cirks - nebraukšot, ja nemaksās 2x lielāku avansu kā norunāts, samaksājām nav izejas, šantāža strādā, jaunieši ieiet garšā. Objektā konstatē, ka jumtam nepareizi saskaitījuši m2 pēc projekta, loğiski - grib vēl vairāk naudas, tas nekas, ka norunāta jumta darbu summa, jo redziet viņi ir plānojuši mazāk.
Secinājumi - Merks, Skonto u.c. slēdz 10 lpp līgumus ar apakšniekiem, kur jau saknē tiek izskausta alkatības un šantāžas iespējas un tas laikam ir arī pareizi, jo gadās šādi jumiķi. Kalkulācija - 3cilv. 7 dienas (-) ceļš, katram pa 1300 Eur nedēļā. Samaksāts 3 dienu laikā.

F Forums 09.11.2015

Iesaku sadarboties ar WWL maksā uz priekšu, turās pie norunām. Cik zinu tad ar viņiem sadarbojas tādas kompānijas Skandināvijā, kādas nevienam Latvijā neskatās virsū. Mūsu firma labprāt sadarbojas.
SIA Arko EL

K kristiiine @@ 22.12.2016

tak pats vinš raksta komentārus :D

D DBD 21.12.2015

Ka tad, maksa uz proekšu

D DBD 21.12.2015

Ka tad, maksa uz prieksu. Pirms paraksties ar cita Sia nosaukumu, nomaini vismaz lietotajvardu, Forum, tas laikam no Forum Investicijas, kur viss notiek tada pasa stila.

D DBD 21.12.2015

Iesaku sadarboties, sis ir labs, pasi sev raksta atsauksmes, jo neviens cits jau nav. Ta uzmetejiem gadas.

I Indra111110 04.06.2016

Varu tikai labu teikt, visu izdarīja laikā, un ļoti kvalitāti , prieks, tā tik turpināt!!!

B Benzols 05.04.2018

Nav bijusi maksataji in nebus visu laiku attaisnojas kad piemeram zviedri nav samaksajusi

R Raimis37 13.08.2018

WWl houses slikta attieksme pret strādniekiem,kad aiziet uz slimības lapas uzreiz atlaiž ,un nesamaksā slimības lapu,pasaka,ka tādi nav vajadzīgi,mazas algas,sola bet nemaksā cik sola.