''Work in'', agentura kas iekarto darba arzemes. - ???

Ludzu padalieties par so agenturu, kadam ir kads info, ir kads braucis caur so agenturu stradat uz Uk?????????????? Ir doma braukt uz parrunam, bet nu vini par iekartosanu prasa 170ls, licence ir, bet tas daudz ko neizsaka, interese dzivi piemeri.
Paldies.

P

B burka 14.09.2012

Man ari interese ir, padalaties

I ivucis0 07.11.2012

laikam neviens nava saskaries ar so firmu ers ar aizsutiju pieprasijumu redzes ko atbildes

S santaru71 29.11.2012

mans dels samaksaja firmai work in 170ls 27.novembri izbrauca no latvijas uz corbi lidzi bija janem 300 paundi+200 dzivosanai.itka liguma bija rakstits kad vinus sagaidis aizvedis uz dzivokli unnakosaja diena uzsaks darbu. bet novisas solisanas tikai tads blefs vien bija dienu pavadot super marketa.ceram kad vis nokartosies uz labu jo atkal ir jauni solijumi no firmas.

I ivucis0 29.11.2012

liels paldies par atsaucibu tas protams neiedvesmo, ceresim ka jums viss beigsies labi

M Maris39 03.12.2012

neraksta, jo nav sliktu komentaru, labo šeit neviens neraksta.Nav šeit dalas_labas atsauksmes_tikai sudzibas.
Atbraucu ar work in uz Uk, viss man ir labi! tikai paldies varu pateikt!ka solija, ta bija!

L lexsy 04.12.2012

arī mans dēls devās caur šo aģentūru uz Corby, sākums bija bēdīgs - neviens nesagaida, diena jāpavada uz ielas, tad vēl jāpērk darba forma un speciālie darba apavi par savu naudu, lai gan līgumā bija atrunāts, ka ar formu tiks nodrošināti. Arī segs un spilveni jāpērk bija par savu naudu.

M Maris39 10.12.2012

Nabags mazs delinš, vel segu un spilvenu vinam jaiedot?Mamin ko jus esat tik laba neiedevat segu un spilvenu?
Cilveki jus esat prata ko jus rakstat?!

L lipman 14.12.2012

Redz, cilvēki, tagad zināsim vēl vienu šmucīgu firmeli.:)

S saule1 17.04.2013

es saskāros ar šo firmu personīgi. Sola daudz. Mani arī neviens nesagaidīja. Iebraucām noteiktajā pilsētā vēlu vakarā. Pati atradu norādītu dzīvošanas adresi. Par dzīvošanu ir jāmaksā 50 paundi nedēļā. Uzreiz ir jāsamaksā par divām nedēļam, tas ir 100, 00 paundi. Dzīvojām divi cilvēki istabā. Aģentūrā mums solīja darbu katru dienu pa 8 st. Bet tā diemžel nav. Dienu pastrādā divas brīvas un gaidi kat tev pazvanīs. Jā viņi tev piedāvā darbu, bet tikai tik daudz lai tu varētu samaksāt par dzīvošanu un pats pāēst. Un tā kā tu esi ieguldījis ļoti daudz naudas, lai tur nokļūtu, tu naivi ceri un tev arī sola, ka rīt tas darbs būs. Tev nav izvēles, jo mājās atgriesties tu nevari, jo nav sakrājusies nauda, var būt mājās jaatdod parādi un tev ir kauns atgriesties. Kā rezultātā tu par tām kapeikām strādā un viņiem maksā, ar cerību ka tomēr kaut kas mainīsies uz labo pusi.

M marislisovskis 24.04.2013

Nebrauciet uz UK caur firmu work in, jo viņu tie sauktie aģentu, kā Romāns, Marats ir pretīgi naudas izspiedēji, kuri draud ar reketu pret tiem,
kuri aiziet īrēt sev dzīvesvietu citā mājā, ko neizīrē viņi, kā arī viņi draud, ka paliksiet bez darba!!!
Firma work in piedāvā darbu tikai reāli tiem, kuri zin angļu valodu, plēšs naudu uzreiz par pilnu mēnesi plus depozītu divām nedēļām, istabas sienas nopelējušas,
jumts tek utt!vienīgās vietas, kur viņi piedāvā darbu ir Newlook Warehouse un Sensburys, kā arī zemenes lasīt uz lauka, kur neko nevar nopelnīt!,
un gaidīsiet ilgi un dikti, kamēr tiskeit pie šāda darba!!! Un ja nu gadījumā paliksiet bez darba, Jūs izmetīs uz ielas, pats persoņigi ar to biju saskāries,
ka manā acu priekšā vīrieti gados izmeta uz ielas!Vai tā rīkojās normāli cilvēki?
katrā ziņā uz darbu braucot viņi Jums iedos mašīnu, kura knapi iet, un ja viņa pa ceļam saplīsīs pa remontu maksāsiet Jūs paši no savas kabatas,
par vienu braucienu uz darbu viņi ņem 5 mārciņas pa īri un necilvēcīgiem apstākļiem 50 mārciņas, ja istabā dzīvo pāris, tad 100!!!
Zvanot uz work in, viņi tikai solīs, ka atradīs citu darbu, bet reāli tas nenotiks!!!

Z zara777 01.10.2013

Vai kāds ir aizbraucis caur Work in strādāt uz noliktavu Mark & Spencer? Uzrakstiet atsauksmes.

B bitite21 01.10.2013

Par maz sudziibu par sho firmu???
Nebrauciet, nebrauciet, nebrauciet caur so firmu!!!
Darba nebus, bet par majokli bus jamaksaa-iekartos caur uk agenturu stradat, ko vari izdarit pats-bezmaksas uk!!!
Solis zelta kalnus-beigas paliksi bez naudas un jumta virs galvas---gribi izbaudiit brauc!!!

D deniss123 10.10.2013

Noteikti kursh grib iebraukt vel lielakas auzas... var braukt caur so firmu... tas ir kaut kas ¨ekstrems¨...pats neizbaudisi nesapratisi!!!Labak klausiet visu, kas sheit rakstits un macieties no citu kludam!!!

K kruzulis 11.10.2013

Šī firma cik zinu katru gadu maina firmas nosaukumu.Tieši tā, tur galā sagaida un saka, ka tas darbs pagaidām nava, bet ir cits, smagāks, par mazāku naudiņu.Šos vajag neitralizēt, jo samaksā tik naudu un atkal firma ar tiem pašiem darbiniekiem stūrē.

Z Zane23 11.10.2013

Sastapu seit sudzibas, pilnigi nepiekritu, esmu reals sis firmas klients, si firma pilnigi izpildija liguma nosacijumus, mani iekartoja DHL noliktava par pakotaju, aizveda lidz dzivosanas vietai UK, nakama diena bija registracija darba, nokartoja man bankas kontu, strdaju oficiali, maksa man LAbu ALGU, kuru Latvija par meenesi var nopelnit, tur par vienu nedelu, bet proams nav Cukurs, ja strada ka zirgam, bet es braucu pelnit, gimenei vajadziga naudina.

Blakus kaimini ari strada, bet ka vini var normali stradat ja ganddriz katru dienu ir SVETKi ar alu?!
virstundas viniem nedot, jo neizpilda produktivitati, tadi darbinieki driz brauks majas, man jau tadi kaimini riebjas...
cienijamie latvija negrib stradat, un siet atbrauc neko nedara... Grib zelta kalnus!
Es varu firmai pateikt tikai LIELS PALDIES!
Ja kadam interese mana pieredze rakstiet privati, un tadi kam ir labi un darbs -realiem klientiem, siet ir pilna noliktava, un sie sudi kas ir seit rakstiti ir laikam konkurentu fantazija un meli! ta nav!

S saulite 16.10.2013

Pati tikko atbraucu no UK braucu caur šo firmu ar visiem līgumiem samaksāju lielu naudu par visiem firmas pakalpojumiem, nu tāds sviests, viņi mani aizveda uz Wisbechu, kur solija darbu fabrikā, ne darba ne naudas, knapi ar draugu palīdzību mājā tiku. neesmu ne dzērāja ne uzdzīvotāja, braucu lai strādātu, bet piečakarēja mani tā, tagad taisos ar šo firmu tiesāties, neuzķeraties, ja braucat tad tikai caur jau zināmiem cilvēkiem un protams ar valodas zināšanu

E Es1982 18.10.2013

Tos cilvēkus kurus izglāba Lilbritānijas pilsētā Wisbech, brauca tiesi caur šo firmu, solīja darbu šokolades fabrikā beigas dabūja darbu pie kartupeļiem+elektrība un gāze pazuda, šie nevarēja nomazgāties.:( Aizbildinājās kad karte esot pazudusi..Viens mans paziņa septembra sākumā aizbrauca, tādēļ rakstu...+vēl šis rakstīõja lai 20ls mamuks atsūta, nav ko ēst...bet itkā šodien solīja samaksāt ko nepelnījuši, bet ar policijas palīdzību...tā kā domājiet paši...

A azur55 24.10.2013

Cien. Zane23!Nu par bankas kontu nokartosanu ir loti smiekligi lasit!Bankas kontu neviens par jums nevar "nokartot", parezi sakot atvert, tas ir iespejams izdarit TIKAI personig!Darba devejs var jums tikai iedot emplojment letter pec pieprasijuma, dazas bankas prasa ari National Insurance Number, un to ari nav iespejams atri dabut, jums pasai jazvana uz Job Center un japierakstas intervijai, pec intervijas jagaida, kad jumds uz majam atsutis to Insurance Number, ta ka tas nav tik vienkarss un atrs process!Man viss kopa aiznema 6 nedelas!Un tam Work in laikam nav ne jausmas par birokratiju Lielbritanaija, un brinas"kad jus atsutisiet mums atlikuso naudu?'Par darbu gan sudzibu nav, man bija daudz virsstundu, izdevas nopelnit, jo neesmu neesmu dzeraja uz labi stradaju!

D deniss123 25.10.2013

Pats smieklīgākais ir tas ka tās "labās lietas" raksta tie kaktu kantora meļi un krāpnieki, kurš tad sunim asti cels...ja nepats...cilvēki padomājiet pirms izvēlaties vispār kādas tā saucamās arī licenzētās darba iekārtošanās firmeles LV. Liela daļa katru gadu maina firmu nosaukumus, komentāri lieki kā LV tiek uzraudzīta šī joma. Galvenais, ka LV budžetā nauda ienāk par licencēm... :)

J Jānis31 08.11.2013

Cilvēki, kuriem ir sudzības par "Work in" rakstiet uz [slēpt]@inbox.lv