www.sudzibas.lv Work In Cilvēku muļķošana

Work In - Cilvēku muļķošana

Velti netērējiet savu laiku sadarbojoties ar šo it kā darbā iekārtošanas aģentūru. Piezvanīju, sarunājām, ka būšu parakstīt darba līgumu konkrētajā datumā. Speciāli braucu no laukiem, lai tas taptu izdarīts, bet tur man pateica, ka vakancei jau darba grupa savākta. Mierināja, ka citā vietā arī ir vakance, bet jāpagaida kāda diena, līdz visi savāksies. Gaidu. Zvana, lai nākot parakstīt darba līgumu un varēsim sākt visi strādāt. Paiet nedēļa. Pienāk diena pirms attiecīgās darba dienas - nekā, darbinieki nav vajadzīgi - tā arī paziņo! Velti nosistas 2 nedēļas laika, skrienot šurpu turpu un gaidot uz attiecīgo amatu.
Pa šo laiku iespējams, ka jau strādātu, tagad ne solītā darba, ne vispār ticamības šādiem kantoriem.

17.11.2021

Atbilde no WORK IN Pārstāvja atbilde 28.12.2021

Paldies par jūsu komentāru.
Informējam, ka diemžēl jūsu kandidatūra netika izvirzīta uz nākamo atlases kārtu. Lūdzam iepazīties mūsu mājas lapā ar mūsu citām vakancēm.

E