www.sudzibas.lv Wood Panel Houses SIA Būvnieks melo, ir rupjš un nepilda savus pienākumus pēc līguma izbeigšanas.

Wood Panel Houses SIA - Būvnieks melo, ir rupjš un nepilda savus pienākumus pēc līguma izbeigšanas.

2022. gada maijā tika parakstīts līgums par karkasa mājas izgatavošanu un uzstādīšanu ar uzņēmumu Wood Panel Houses SIA (''Mehāniskās darbnīcas'' Ropaži, Ropažu nov. LV-2135), ar uzņēmuma pārstāvi. Īpašu problēmu nebija, izņemot vājo informāciju par būvniecības gaitu.
Pie pieņemšanas nodošanas akta parakstīšanas, tika konstatēta viena neliela nepilnība un saņemts mutisks solījums šo trūkumu novērst (ir nepieciešams nododot man materiālus), pēc kā tiks parakstīts PNA akts un veikta pēdējā naudas samaksa. Vēlāk (februārī) radās jautājums, ka arī nepieciešams pielabot ēkas projektu, lai nodot to būvvaldei. Uz ko izpildītājs rakstiski atbildēja, ka mēneša laikā labos dokumentus. Neskatoties uz atkārtotiem mutiskiem un rakstiskiem atgādinājumiem, materiāli nav piegādāti un projekta dokumentācija nav pabeigta pilna apjoma (uz 13.06.2023).
Papildus tika uzrakstīta vēstule Izpildītājam ar garantijas pretenziju (22.05.2023) - pret insektu siets ir sarūsējis. kompānijas pārstāvis apsekoja objektu (30.05.2023). Uz šo bridi rakstiskas komentārus nav (uz 13.06.2023).
Pēc apsekošanas, mutiskās sarunās kompānijas pārstāvis sāka draudēt vērsties tiesā, lai piedzītu no manis zaudējumus par manas vainas dēļ radušos kavējumos (līgumam kas ir beidzes pusgadu atpakaļ) kā ari izsaka pievilcīgo piedāvājumu nodarboties ar pašapmierināšanās tualetē izmantojot manas vēstules. Es to vērtēju kā mēģinājumu izdarīt psiholoģisku spiedienu un sodīt mani par to kā uzdrošinos rakstīt vēstules, jautāt, prasīt izpildīt solījumos laicīgi un nodrošināt garantiju.
Es redzu kā kompānijas pārstāvis nevēlas atrisināt pēc būtības maznozīmīgus pasūtītāja jautājumus, netur vārdu, lieto neķītru valodu. Un rezultātā tas sabojā, iespējams, labu uzņēmumu. Diemžēl pagaidām nav izdevies atrast uzņēmuma īpašnieku un ar viņu parunāt. Var būt īpašnieks ir tikai nominālais.

R