Wolt - Valoda

Kurjeri neprot latviešu valodu, un es neuzskatu, la man jāmācas angļu valoda. Mani interesē, kāpēc pieņem darbā cilvēkus, kuri neprot latviešu valodu. Un pie tam kurjera darbs ir saistīts pa tiešo ar klientu, kurš nerunā latviešu valodā. Un kā jūs man piedāvājiet iesniegt kaut kādus dokumentus. Vienkārši apnicis, visur uzbāžas ar savu angļu valodu, lai strādā savā dzimtenē un runā, kā grib

29.02.2024

A anse22 01.03.2024

Komentars labs :))))
Cilveks iemacijas vienu valodu est gatavot neprot un vel sudzas, es domaju ka arzemes ari ne reizi neesat bijusi jo Latviešu valodu nekur neviens nezin.

A asdasd123 01.03.2024

nu gan elitai smaga dzīve , neviens lotviešu valodu nezin un negrib zināt . nevienam tā nav vajadzīga nekur , izņemot lotviju un šeit tāpat visi runā angliski vai krieviski . nu ko darīt elita - jāmācās citas valodas , vai jāraksta sudzības =(

B barmaleikin 02.03.2024

Kurjeri neprot latviešu valodu, un es neuzskatu, la man jāmācas angļu valoda.
------------------------
Latviešiem OBLIGĀTI jāprot Latvijas īsto saimnieku valodu!

B barmaleikin 05.03.2024

Не хотите говорить по русски? Будете пользоваться английским!

B barmaleikin 02.03.2024

E Elita Drēviņa! Tu negribi tur pastādāt? MAXIMĀ arī darbinieki trūkst!..

T Tevnebuszagt420 02.03.2024

Bet tieši ko tu gribi runāt ar viņu?
Tas ir kurjers. Atbrauc-atdod-aizbrauc.

B barmaleikin 03.03.2024

Vai tiešām nav skaidrs? Viņš ir izskatīgs vīrietis no austrumiem, un Elite meklē sev mīļāko seksam...