www.sudzibas.lv Wolt Ņirgāšanās par sadarbībās partneriem

Wolt - Ņirgāšanās par sadarbībās partneriem

Sveiki.

Gribu brīdināt visus esošos un topošos sadarbības partnerus ar 'wolt". Uzmanieties ja izvēlaties šo kompāniju ka pamata darba vietu, viena dienā varat būt ļoti pārsteigti kad bez iemesla tiek atslēgts konts. Kādreiz likās ka progresīva kompānija, bet darbinieku nekompetencē pieradīja pretējo.

14.09.2022

A Arvis80 15.09.2022

Man tieši tas pats bija, vienkārši atslēdz kontu, tad nu neviens nevar palīdzēt tev tur jasazinas pa e-pastu (tā komunikācija notiek drausmīgi ilgi) no pirmās vēstules līdz konta atblokēšanai gandriz menesis, nekomentēšu sikāk kāds tam bija pamats, bet no savas puses uzskatu, ka kompanija neciena savus partnerus, svarīga ir tikai politika, kuru jāpilda un Tu neesi nekas un Tavs viedoklis nav svarīgs, wolt pārstāvji izvairās atbildēt uz konkrētiem jautājumiem, viņi vienkārši neatbild, ja nevēlas, Tev kā sadarbības partnerim viņu prasības ir jāpilda nekavejoties, citādāk konts bloķēts konts. Viņi atlaujas neatbildēt nu neredzēja 70% no teksta un saucās iepūt :D Sazināties ar viņiem citā veidā nav isti nav iespējams tikai uz e-pastu, tur var pat nerakstīt, tas ir tukšs nummurs, tāpat nesanemsi atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.
Sākumā bija daudz maz cilvēcīga attieksme (komunikācija) - tagad galīgi garām

G gadalaiks 15.09.2022

Klasiski, paši necieniet wolt kompānijas politiku, un tad brīnieties, ka viņi jūs arī neciena kā partneri.