www.sudzibas.lv Wolt Neprot valsts valodu

Wolt - Neprot valsts valodu

Labdien. Sūdzība ir par firmas wolt darbiniekiem, kuri neprot valsts valodu un pat arī krievu valodu. Kad tiek viņiem aizrādīts par likumu pārkāpšanu un pieklājības normu neievērošanu, tad viņi kļūst agresīvi. Par to jau arī rādija tv. Kā var strādāt apkalpojošā svērā nezinot valsts valodu, tas ir likuma pārkāpums. Vai viņiem ir uzturēšanās atļaujas? Vai viņiem ir darba atļaujas? Vai viņi ir darba līgums ar wolt? Vai ir covit'19 test? Kur skatās imigrācijas dienests? Valsts policija? Darba inspekcija. Vid, un valsts valodas uzraudzības inspekcija. Šis arī attiecas uz firmas bolt food darbiniekiem. Cerams ka pamanīsiet manu sūdzību un ka kaut kas tiks darīts šīs lietas labā.

A Armands Haijfaiv 22.07.2020

UN PAT KRIEVU VALODU NEZIN ? kā viņš tā var.

T Taisnīgums99 22.07.2020

Kaada starpība griekju, indieshu, krievu vai franchu?

p.s nav cilveeki, kas nezin, ka visi tie bolt/wolt eedieni un visaas tajaas netiirajaas kebabu estuvees latviesu valodu neviens nezin un nelieto.

Džozefīne 22.07.2020

Šausmas! Kādam jāsāk viņiem mācīt valsts valodu.

T taisnibascinitajs3 22.07.2020

Skarbā patiesība ir tā, ka liela daļa šo cilvēku zin vairāk vārdus latviešu valodā nekā daži labi krievvalodīgie, kas te visu dzīvi nodzīvojuši. Un uzturēšanās atļaujas viņiem visiem ir, iebrauc valstī esot augstskolas apmaiņas studenti, dabū papīrus un paliek strādāt civilizācijā.

Wolt Latvija Pārstāvja atbilde 19.08.2020

Sveiks, Vilni! Mums ir žēl dzirdēt, par negatīvo pieredzi. Vai atceraties konkrētā kurjera vārdu?
Tāpat vēlamies atgādināt, ka reaģējot uz esošo situāciju, ieviesām bezkontakta piegādes, lai mazinātu slimības izplatības risku. Kaut arī sitācija valstī ir uzlabojusies - iesakām saglabāt piesardzību un izmantot šo opciju!

M Matiss Apinis 13.02.2022

Vilni Veldre Jums tik daudz sūdzību- kpc pats neejiet strādāt uz WOLT?

Strādāju paša Rīgas centrā. Godīgi, līdz šīm momentam, pat nezināju, kā mums tik daudz melnpakaļaino valstī... Un visi WOLT, BOLT kurjeri...