www.sudzibas.lv Wolt Krāpšana, slikts serviss

Wolt - Krāpšana, slikts serviss

Čau, visiem!
Gribu padalīties ar savu pirmo pieredzi Wolt. Iepriekš esmu izmantojis Bolt Food - viss super. Dzirdēju par Wolt, bet neko īpaši nezinu. Tad nu pamanīju reklāmu, ka lejupielādē Wolt aplikāciju, reģistrējies, ievadi "atlaižu kodu" un saņem līdz 15€ Wolt kredītu. Protams tas mani uzrunāja 😁 Gribēju saņemt šo Wolt kredītu. Darbojos pēc instrukcijas. Ievadu kodu un kas tad notiek? Teksts: Ak né! Pasreiz nezinama iemesla
del Sis kods nedarbojas. Es arī padomāju - ak vai, kas par muļķībām🤣
Sazinājos ar Wolt atbalstu un izstāstīju situāciju. Tad nu atbilde man sekoja sejojoša- mans profils uzrādās kā krāpniecisks, esmu jau izmantojis kodu utt.
Nopietni? 🤣 Es pirmo reizi gribēju pamēģināt Wolt kas pievilināja ar šo reklāmu, bet beigās šo kodu es nevaru izmantot. Atbildēja, ka varu izmantot Wolt, bet kodus nevaru izmantot. Kā tā? Veicot pasūtījumus es neesmu krāpnieks, bet kodu izmantot esmu krāpnieks. Nopietni? 🤣 Kas par joku? 🤣 Noteikti pēc šī teiktā nemaz negribu izmantot Wolt. Paldies par tik īso sadarbību un uz nesadarbošanos!

12.02.2024

R