www.sudzibas.lv Wolt Darbinieku trūkums

Wolt - Darbinieku trūkums

Pirmo reizi rakstot Wolt Support atbildi saņēmu pēc vairāk kā divām stundām.
Otro reizi atbildi saņēmu pēc 30 minūtēm.
Restorāni turpina pārdot drausmīgas kvalitātes ēdienu, bet wolt vienkārši pieliek atlaidīti.
Vakance stāv jau divus mēnešus portālā, bet kādu iemeslu dēļ pat ar atbilstošu pieredzi, gan man, gan manai paziņai atteica, atsūtīja vienādus e-pastus par to, ka neesam lucky.
Laikam pārāk smags darbs likt zilas sirsniņas pie teksta, tik smags, ka cilvēkam divu stundu laikā nevar atbildēt.
Vai kāds vēl ir gaidījis stundām ilgi atbildi par slikta ēdiena kvalitāti? Un ļoti interesanti kādēļ Wolt neņem cilvēkus darbā, ja acīmredzot pietrūkst darbinieki.

04.11.2021

Atbilde no Wolt Latvija Pārstāvja atbilde 29.03.2022

Sveiks!
Mums ir grūti komentēt par attiecīgo pasūtījumu, nezinot pasūtījuma detaļas.
Tāpat mums ir grūti sniegt atbildi, nezinot uz kādu vakanci Tu un Tavs draugs pieteicās.
Diemžēl ne vienmēr izdodas sniegt detalizētu aprakstu, kādēļ katrs no kandidātiem ir ticis noraidīts. Ko varam minēt, ka bez iemesla kandidāti netiek atteikti, jo dienas beigās mūsu mērķis ir aizpildīt pieejamās vakances ar pēc iespējas labākiem kandidātiem, pēc iespējas ātrāk.
Aicinam sniegt detaļas par abām minētajām situācijām, rakstot uz [email protected], lai varam rast risinājumu.

G Gulbenietis 04.11.2021

Man vairākus gadus atpakaļ arī bija savs veikals. Nevajadzēja darbiniekus, bet uzstājīgi pieteica sevi cilvēki, kuri jau pēc vizuālā nemāk sev matus izmazgāt, kur nu vēl izcilāt lielos kūdras maisus un apkalpot klientus.

Yes, Gulbi.

S Smadzen'sVaig? 04.11.2021

Opā? Indusi beigušies?

P Palīgs neskaidrajiem 04.11.2021

Tātad ja jūs nepieņēma strādāt woltā tad ēdiens nav garšīgs un ir vienkārši briesmīgs? Kādu atbildi jūs stundām gaidat no wolt? Viņi negatavo ēdienu, bet tikai piegādā. Un cik zinu pēc pasūtijuma saņemšanas wolt aplikācijā vienmēr ir iespēja novērtēt gan kurjera darbu, gan pasūtījuma kvalitāti.

A Anonimasatsauksmes 04.11.2021

Nē, esmu izmantojusi Wolt jau divus gadus un pēdējo mēnešu laikā esmu saskārusies ar briesmīgu ēdiena kvalitāti.
Kad es par to ziņoju Wolt support, man varēja stundām ilgi neatbildēt.
Un tā gadās dzīvē, kad gan es, gan mana paziņa bija darba meklējumos, redzot to, kad vairākas reizes Wolt support varēja vienkārši neatbildēt ilgu laiku, iedomājos, ka iespējams ir brīvas vakances.
Kā arī minēju, mums abām pieredze šinī jomā ir un es neredzu iemeslu kādēļ Wolt atsakās ņemt darbā cilvēkus, ja viņiem vienkārši nav, kas strādā.

A Anonimasatsauksmes 04.11.2021

Kad ēdiena kvalitāte ir briesmīga, Jums ir iespēja sazināties ar Wolt support un meklēt kopā risinājumu, jo kādēļ cilvēkiem ir jāmaksā par sliktu ēdienu?
Rodas jautājums kādēļ Wolt ļoti sliktiem restorāniem uzliek atlaidi, nevis noņem tos no savas aplikācijas?

P Palīgs neskaidrajiem 04.11.2021

Nu nepasūtiet no tiem briesmīgajiem restorāniem tad! Es nesaprotu ko jūs šādā veidā gribat izcīnīt? Sev darbavietu? Tā tas nenotiek.

A Anonimasatsauksmes 04.11.2021

Jūs nopietni? Kā es varēju zināt, ka trīs dažādas vietas kurām ir labs reitings man atsūtīs drausmīgu ēdienu?
Es vienkārši izsaku savu viedokli par situāciju.

P Palīgs neskaidrajiem 04.11.2021

Es tomēr palieku pie versijas ka reizes trīs gribējāt pa velti paēst restorāna ēdienu un vēl iekārtoties darbā wolt suportā. Tā kā nekas no šī nesanāca, tad tapa šī sūdzība. Sveiciens arī draudzenēm kas mani aktīvi te mīnuso!

A Anonimasatsauksmes 04.11.2021

Protams, paliekat pie sava viedokļa, gan jau dzīvē palaimēsies sastapties ar tādām pašām problēmām.
Fakts paliek kā tāds, bildes ar drausmīgo ēdienu ir google reviews un ne jau es mājās pati to ēdienu tādu pagatavoju.))
Delusional people will stay delusional.

A Anonimasatsauksmes 04.11.2021

Vai tas ir normāli sazināties ar support un saņemt atbildi pēc vairāk kā divām stundām?

Good Intentions 04.11.2021

Uz šodienu vispār super dabūt atbildi,

G Gulbenietis 04.11.2021

Autorei vai nu ir daudz profilu vai arī daudz jebanutu draugu, jo mīnusi šeit ir lieli visiem, izņemot autori ar pieredzi zemeņu lasīšanā ;)

Pēc sevis spriežam?))

G Gulbenietis 04.11.2021

Tātad gan viens, gan otrs un zemes arī lasi par 50 centiem h :D.

A Anonimasatsauksmes 04.11.2021

Jā, Gulbenieti, es zemes lasu par 50 centiem h.))

A Anonimasatsauksmes 04.11.2021

Uz tādiem cilvēkiem kā Jūs pat apvainoties nevar, vienkārši kauns par pirmklasnieku uzbraucieniem.
Varbūt laiks aizdomāties, kādēļ Jūsu veikalā pieteicās tādi cilvēki? Kāda samaksa, tādi darbinieki.

Man patīk zemenes lasīt.

P Palīgs neskaidrajiem 04.11.2021

Tiešām meitenei laiks aizdomāties kāpēc viņa ir bez darba un pat wolt supportā viņu nepieņem. Neliels padoms - jo vairāk netā un soctīklos rakstīsi un liksi visādas glupības, jo mazāka izredze dabūt sakarīgu darbu. Redz - te cilvēkam veikals, un viņš var atļauties pasmieties. Jo prot atšķirt vistu no darbinieka. Bez maizes nekad nesēdēs un no wolta neko nediedelēs.

A Anonimasatsauksmes 04.11.2021

Redz-ne visiem ir nepieciešams darbs, lai ar maizi sēdētu.
Laikam jūtaties ļoti aizskarts, ja pārejat uz personībām.))
Es tikai dalos ar savu viedokli un pieredzi.
Jauku Jums dienu, Palīgs neskaidrajiem.))

Good Intentions 04.11.2021

Darbinieku pietrūkst un lai arī kādu sūdu ārpus darba dari tā pa lielam ir tava lieta, ja neskar tavu darbu. Fakts, ka darbinieku trūkst un fakts, ka ne katrs grib pa grasi strādāt par ko daudz strādā, bet ja nepieņem tad acīm redzot tur ir kaut kas vairāk un īpaši tas izceļas, kad kāds sūdzās par to.

A Anonimasatsauksmes 04.11.2021

Es uzrakstīju sūdzību, jo tas skar mani kā patērētāju un daudzus citus klientus, jo sūdzības par sliktu vai trūkstošu klientu atbalstu ir vairākas.
Arguments, ka man kaut kas kaiš iespējams būtu pareizs, ja es būtu vienīgais pieteicies cilvēks un saņemtu atteikumu, bet kā jau arī minēju, mana paziņa saņēma tieši tādu pašu atteikumu un sūdzības par sliktu servisu nav rakstījusi.

G Gulbenietis 04.11.2021

Piekrītu pingvīnam. Ja jau pat woltā zemeņu lasītāju neņem, tad ir jāstrādā pie savu prasmju uzlabošanas - jābrauc uz nederlandi zemenes lasīt un kāsi tīt :D.

P Palīgs neskaidrajiem 04.11.2021

Man kā darba devējam nav nekādu ilūziju, ka cilvēks kas dara sūdu ārpus darba, to nedarīs darba vietā. Un tikai tapēc ka trūkst darītāju nekad neņemšu pie sevis darbā sūdu taisītāju.

G Gulbenietis 04.11.2021

Ko nozīmē sūdus taisīt? Es savā laikā vairākus satrjasus dabūju, jo laiks bija tāds, kad lietas tiek kārtotas fiziskā veidā un neteikšu, ka bija slikti. Tagad mazākais kontakts un čaļi musarus sauc palīgā. Mūsu laikā būtu tik daudz ugalovku bijis, bet labi, ka nebija.

Good Intentions 04.11.2021

Atvainojies par izteicienu da jebko, kas neatbilst darba normām. Citi laiki bija un viņi pagāja. Patīk dzirdēt - ja būtu deviņdesmitie, tad... bet tie ir pārsvarā vāvuļotāji vai arī tie kuriem нефартанула. Uz šodienu točna jakar uz sevis bez maz vai kamera. Es varētu iedot bietē(arī pats dabūt), bet nēsāju gāzes baloniņu.😌

P Palīgs neskaidrajiem 04.11.2021

Ā tu nezini kā sūdus var sataisīt? Pieņemšu šādu darbā kārtot jautājumus ar klientiem. Viņa 3 lielākajiem klientiem aizsūtīs ka viņi ir drausmīgi un vēl kautko. Pirksti gaisā, es taču esmu princese! Neviens taču nevar paredzēt kas šitādiem galvās darās. Nu un viss. Viņa aizies uz nākamo kantori, sūdus strēbšu es.

G Gulbenietis 04.11.2021

Pareizi, zemeņu lasītājus ar augstu ego nevar likt darbā ar klientiem ;)