Wok to go - personals

Удивительное место! персонал, похоже, не знает никакого языка, кроме государственного. Находясь в таком месте, и не знать как общаться с клиентами- это верный путь к провалу. Сфера обслуживания - это не место для национальных споров, потому что цель любой коммерции- прибыль.
Увы, это место похвастаться обслуживанием не может.

P peecha 12.07.2013

Vai Jums kāds liedz runāt angliski, ja neprotat vietējo valodu? Sūdzība nav pamatota, jo krievu valoda nav obligāti jāpārvalda. Vai latvietim runāt latviski ir "nacionālisma izpausme", kamēr krievam runāt krieviski šķiet pašsaprotami?

Arī pats strādāju apkalpojošā sfērā, un ar visiem krieviem runāju latviski, kamēr viņi ar mani- krieviski. Un visi viens otru labi saprot, bez problēmām.

donna b 12.07.2013

а как там кормят? хотела зайти както но полное отсутствие посетителей в центре Риги в полдень отпугнуло.

J joksel111 12.07.2013

tolko chto prijehal iz rossii.Ponjal chto Latvija moja srana.