www.sudzibas.lv Winterstyle Winterstyle.lv

AtrisinātaSudrabegle - Winterstyle.lv

Ieta tāda. Sievai bij uzdevums atrast interneta funkciju kad piegādā sudrab egles uz mājam un plusam tam eglei
ir jābūt spainīti lai pēc svētkiem egli var pārstādīt mājās dārzā. A te atved sudrab egli šķību, in reali birst no egles Skujas. Kkads uzmetiens. Vai nu tā sudrab egle ir stāvējusi vissu laiku sausuma. Neuzķeraties uz viņiem!

Atbilde no Winterstyle Support Pārstāvja atbilde 06.01.2022

Labdien!

Nav saņemts neviens egles pasūtījums uz uzvārda Smilga, līdz ar to lūgsim Jūs sākotnēji indentificēt sevi norādot vai nu pasūtījuma nr., vai piegādes adresi, vai telefona numuru un piegādes datumu, lai varam pārbaudīt vai šāds pasūtījums mūsu uzņēmumā vispār ir saņemts.

Papildināts Zigrīda Smilga 06.01.2022

Oiegades adrese bij Riga maskavas iela atveda spaidini un aķu plusama egle ari nobita

Papildināts Zigrīda Smilga 06.01.2022

Egle atri nobira budama spaini

Gadis vecs
Virietisnnbij prasiju vai nevar samainit prer citu ne un aizbrauca

Atbilde no Winterstyle Support Pārstāvja atbilde 07.01.2022

Labdien!

Pirmkārt, Jūsu teksts ir ļoti grūti saprotams un lasāms, ko nozīmē - "aķu plusama egle ari nobita""? Otrkārt, joprojām neesat snieguši precīzu informāciju, lai Jūs varētu identificēt - kurā datumā Jums bija piegāde, uz kāda vārda bija veikts pasūtījums, pasūtījuma numurs?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Zigrīda Smilga 07.01.2022

egle lîka sažuvusi birst nevienam neiesaku so
biedeîbu vecas sliktas egles! beerni lad iziku egli uz galda kada 5. dała eglnu smujas nobira

Good Intentions 06.01.2022

Sūdzība arī izcili šķībi, greizi uzrakstīta.

Zigrīda Smilga 08.01.2022

Egle skiba birsrt vec virietis atveda izlika egli un aizbrauca pat izveleties citu nrvareja bij Skiba egle janesd majas uz svetkiem! pasutitijuma nr : 141369 pasutijums tika veikts 23. datuma