www.sudzibas.lv William hill Slikts serviss

William hill - Slikts serviss

Slikts serviss, griezienu laikā izmet no spēlēm, ieliek citā aparātā, kaut arī palīdzības serviss Saka ka tā neesot, bet pēc pirmajiem ratiem, kuri nesakrīt var jau redzēs. Pazaudēts daudz naudas, bonusi un atdēvē nekāda, ja arī iedos labu bonusu, un kaut ko saskaitīs, visticamāk tas nebūs lielāks kā pēdējās dienās pazaudētais, pēc kāda laika paliks kluss.

T taisnibascinitajs3 17.05.2023

Es tev varu garantēt, ka atdeves procents ir zem 100 procentiem. Un varu pastātīt, ka tas tāds ir visām spēlēm, visos kazino. Un jo vairāk spēlēsi, jo tuvāks tavs atdeves procents būs spēlē norādītajam. Un iedomājies, tas pat ir rakstīts spēles aprakstā, kuru nekad neesi atvēris izlasīt ;)

S Smoky123455 05.01.2024

Par Williamhill.lv ieliku aptuveni 15 k bet atdeves procents ļoti slikts , paprasīju lai iedot kādu bonusu nevis , atbilde mums ir piedāvājumi ka varat nopelnīt free spins bet tie piedāvājumi vajprats 20 spini par 0.10 ero par griezienu kaukads bērnudārzs un otra lieta liku tieši futbola totalizatora spelem lielas problēmas ar cash out sistēmu ka vineē vairakas komandas un paliek viena spēle un vinests arī ir vairāki tūkstoši ero neļauj uztaisīt cash out , rakstīju live chat atbild ka visam spelem nav cash out tas notika vairāk kārt! Noteikti neiesaku to kantori!