www.sudzibas.lv Wild Duck slikts serviss

Wild Duck - slikts serviss

Arī man ir sūdzības par šõ viesu namu, ziemā diemžēl tiešam nav ko darīt,
piedāvājumā bija pirts , taču tā bija sauna ar sausu gaisu, ( ilgi nevarēja uzturēties), dušas durvis salauztas,
Restorāns bija slēgts, diemžēl, veicot numura rezervāciju , netika dota informācija, bija jādodas uz Jaunjelgavas veikaliem, lai nopirktu kaut ko ēdamu.
Numurs , nezinu ar ko atšķiras Superior vai Luksa, Tv rādīja tikai 2us kanālus, no tiem Viva un krievu kanāls ORT.numurā ausktri, viens radiators strādāja, un tad nu ļoti remdens
Brokastis - tikai negaršīga kafija un omlete ar pāris zirnīšīem , gurķu un tomātu šķēlītēm
nevienam neieteiktu šo viesu namu, izmesta nauda

L lusis 18.01.2012

Negribētos piekrist - agnesed! Bijām paši ar ģimeni atpūsties viesu namā Wild Duck un par to varu teikt tikai to labāko!!!Paldies.

A agnesed 19.01.2012

nu vasaraa varbut, bet ne ziemas laikā, un tad varbut bija lielāks noslogojums, bet mums, diemžēl, tā bija, pati strādāju tūrisma industrijā, un zinu kā tām lietām jābūt

Q qwerty123 18.07.2012

Biju brīvdienās šajā viesnīca, nu ļoooti iepatikās! brokastis bija gards( bet nu par gaumēm nav ko strīdēties)! pat īrēsim uz Jaungadu! ļoti mīļš saimnieks, visu laiku jautāja vai viss kartība, vai kaut ko atnest, palīdzēt utt. sakopta teritorija, numurs bija Superior, par 20 ls, gaišs, ērts un par tādu naudu..nav ko sūdzēties vispār!! Rīgā tāds numurs maksātu ap 40ls točno! Un par pirti, tur var ieliet ūdens uz akmeņiem lai nebūtu ka sauna))) Kopumā serviss bija labs, numurs arī, esam ar visu apmierināti !!

J jaanis 15.10.2012

Tā jau vieta ok.., bet sētnieks, pavārs, viesmīlis utt ... viss vienā personā.. Brokastis mums nebija, jo pavārs vienkārši fiziski neiespēja uztaisīt :( Bija noslogots ar istabiņu uzkopšanu. Laiva ar tikai viena, kura bija rezervēta uz visu vakaru... Nu varēja mierīgi piedzerties, jo citu nebija ko darīt..

J jaanis 15.10.2012

Biju vasarā šajā viesu namā. Tikai ierodoties viesu namā uzzinājām, ka pavārs viesu namā ir tikai brīvdienās un restorāns darbojās tikai no rīta ( kafija), brokastis nedabūjām, jo viesu namā bija tikai viena persona, kurai nebija laiks kaut ko "uzmeistarot". Administrācija bija šokā, ka gribam pavizināties ar laivu vai uzspeeleet bumbu..

P pupsik 24.06.2013

Piekrītu par personāla attieksmi. Tur ir ļoti skaista daba, daugava, nu riktīgi skaisti dabas skati. Bet administrātores attieksme vienkārši graujoša. Biju tur kādu laiku atpakaļ, nezinu vai personāls tas pats vai varbūt jau kaut kas būs mainījies uz labo pusi.