White House Products - Pateiciba

Izlasot negativo-nesakarigo komentaru par celtniecibas firmo WHP nenocietos uzrakstit prettriecienu ssim nesakarigam rakstitajam,kurss dizi gudris neliekas.Izradas vins ir gribejis uzcelt maju,bez tames,un runajot par avansu, kurs celtnieks cels maju par savu naudu, bez avansa? Man sso firmu ieteica, ka labu, gimene kas jau dzivo vinnu uzcelta maja.Man ssi firma cela maju Marupe,man tika uzradita tame gan par materialiem, gan samaksa celtniekiem.Domstarpibas mums neradas lidz majas pabeikssanai- esmu apmierinats ar kvalitativo darbu.Firmas vaditajs bija Gints Sermols. Izklausas ka Jus pats esat no debesim un nezinat cik maksa maju uzcelt!Vel nesaprotu ka var, katris kam nav slinkums, nomelnot godigus darba veicejus!!!

B

R RaimisR 13.02.2017

Lai nu kas, bet Gints Sermols gan nav no tiem godīgākajiem cilvēkiem. Nekādu atbildību viņš neuzņemas par pavirši uzcelto māju! Tēlo baigi gudro, nepieskata savus celtniekus, cik kvalitatīvi un pareizi tie strādā, algu kavē un atmet saviem celtniekiem sīknaudu, kaut gan viņam viss tika samaksāts laikā, nodokļus viņš nemaksā par saviem darbiniekiem, kā rezultātā, loģiski, kvalitātes nav un pēc tam noveļ visu vainu uz celtniekiem, ka viņš tur vispār nav stāvējis pat klāt, izņemot brīžus, kad vajadzēja iekasēt naudu par izdarīto.