White House Products - Būvnieku cūcības

Esiet uzmanīgi ar šo būvfirmu. Sākumā viss ir skaisti un rožaini. Tiek izveidota tāme, kur ir daudz paslēptu sadaļu, prasot, kas un kāpēc ir tāmē, atbilde, ir : "galvenais vai gala cipars apmierina vai nē" parakstot šādu tāmi es sev piespriedu pirmo sodu.Mēģinot iebilst celtniecības gaitā - pretī saņemu rējienus, un draudus, ka ies prom, bet naudu viņi prasa avansā. ši bija man otra kļūda, ja arī sadarbojietes, nemaksājiet avansā.Beigu beigās viņi paceļ asti un aiziet, bet prasa vēl naudu, jo tāmē redzams , ka pienākas, bet ir viens sīkums, tāmes cenas un darbi ir apkopoti, un to zin tikai GINTS SERMOLS, un pa atlikušo naudu nav iespējams nobeigt ēku.

W

W wasto 19.08.2015

Situācija ir mainījusies, uzņēmums apņēmies godprātīgi izlabot savas kļūdas, nobeigt objektu līdz norunātai būvniecības stadijai.