www.sudzibas.lv whirlpool keramiskā plīts virsma no PTA whirlpool keramiskā plīts virsma no PTA

whirlpool keramiskā plīts virsma no PTA - whirlpool keramiskā plīts virsma no PTA

Nepērciet whirpool keramiskās virsmas. Divas nedēļas atpakaļ nopirku plīts virsmu. Aizvakar vārot ūdeni bija dzirdams sprakšķis un vienas plīts pusē parādijās vairākas plaisas. Bija redzams, ka tas notika no plīts iekšpuses. Izsaucām whirpool pārstāvi. Atbrauca nelaipns vīrelis papētija plīts virsmu un paziņoja, ka tas esot no tā, ka esmu uzlicis aukstu katliņu uz plīts virsmu. Nevienu papīru neiedeva, nepiedāvāja nevienu risinājumu tikai pieprasīja 15 ls par izsaukumu. Kad atteicos maksāt paziņoja, ka tādā gadījumā garantija nedarbojas. Sazvanījos ar citu meistaru, kurš man sniedza informāciju. Stikla virsmas nomaiņa Whirpool plīts virsmām esot ļoti dārga.

B

D Daniela 09.11.2012

Купили холодильник whirlpoo. Через три недели стал шуметь так, что невозможно зайти на кухню!! = полетел вентилятор.

D Daniela 09.11.2012

drakonica 14.11.2012

konecno sejcas konvejernaja sborka delajetsa ne na sovestj im glavnoje kolicestvo a ne kacestvo poetomu mnogije brendi sejcas ne opravdivajut svojo imja! Nu muzajtesj mozet najdote vihod ctobi pomenatj po garantii ili cerez zascitu prav potrebitelej u nih svoi eksperti jesli dokazut cto eto ne vasa vina tak vam budut obazani vsjo pomenatj!